Polislik mesleği birçok çocuğun hayalindedir. Fakat her çocuk büyüdüğünde aynı hayali kurmaz. Fakat üniversitelerin farklı bölümlerinde okuyan gençlere sunulan bir fırsat vardır. Okuduğu bölüm ne olursa olsun polis olabilmek. POMEM olarak bilinen polis meslek eğitim merkezleri üniversite mezunu gençleri polis olarak eğitmek ve onları polis yapmak üzere kurulmuştur. Ama POMEM’e yerleşebilmek için bazı sınavları vermek ve mülakata girmek gerekir. Fiziksel yeterlilik sınavı yani parkur da bu sınavların en zorlayıcısıdır. Parkur, Polis Akademisi tarafından açıklanan, belirli hareketleri içeren ve bu hareketlerin belirli bir zamanda yapılması gereken bir sınavdır. Bu sınavı geçebilmek için adaylar sıkı çalışma yapmak zorundadırlar. Zira bu sınavı geçemeyen adaylar mülakat aşamasına gelememektedirler. Trabzon POMEM parkur hazırlık kursu olarak Yomra ilçemizde ikamet eden polis adaylarına da POMEM parkur hazırlık kursu vermekteyiz. Yomra POMEM Parkur hazırlık kursu ile polislik hayallerinize ulaşabilirsiniz.

POMEM Parkur Nedir?

POMEM parkur olarak adlandırılan fiziki yeterlilik sınavı, polis olabilmek için belirlenen fiziki yeterliliği ölçmektedir ve her adaya uygulanmaktadır. POMEM parkuru 100 puan üzerinden değerlendirilir. Bu puan, belirlenen süreye ulaşma ve bu sürede belirlenen hareketleri yapma ile net puan haline gelir. Belirli sürede belirli hareketleri yapamayan adaylar mülakat aşamasına geçemezler. Diğer sınavları ve sağlıkları ne olursa olsun bu aşamada kalanlar bir seneyi heba edebilirler. Bundan dolayı POMEM parkuruna ciddi bir şekilde hazırlık yapmak gerekir.

POMEM Parkurda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Fiziki yeterlilik sınavı yani POMEM parkurunda dikkat edilmesi gereken birçok şey bulunuyor. İlk olarak verilen süreye uyulması çok önemlidir. Parkurun, belirli sürede tamamlanması adayın mülakata geçebilmesi için önemli kriterlerdendir. Süreyle birlikte belirlenen hareketler de çok mühimdir zira bu hareketlerin de eksiksiz yapılması gerekir. Her eksik hareket ve süre 100 puandan eksilme yapacağından adayların hem süre hem de doğru hareket dengesini kurmaları gerekmektedir. Bunlarla birlikte dikkat edilmesi gereken bazı şeyler de vardır. Sağlık durumuna çok çok dikkat edilmelidir. Ayrıca doğru beslenme programları uygulamalıdır. Beden sağlığını koruyacak önlemler alınmalıdır. Çünkü sınav fiziksel yeterliliği ölçmektedir. Fiziksel olarak sınava hazırlıksız olmak başarısızlığı beraberinde getirir.

POMEM Parkura Nasıl Hazırlanılmalıdır?

Bu süreçte nelere dikkat edilir bunları anlattık. Bir de süreç nasıl yürümeli bundan bahsedelim. Adaylar, POMEM parkura nasıl hazırlanmalıdır? Yomra ilçemizde POMEM parkur hazırlığı yapan gençlerin bilmesi gereken en önemli şey kişisel çalışmanın bazı sorunları beraberinde getireceğidir. Çünkü uzman yardımı almadan, bedeni zorlayan parkur sınavına hazırlanmak sakatlıklara neden olabilir. Buna ek olarak hedefe ulaştıracak bir çalışma programı da hazırlanamayabilir. Bu da hedeflenen süreye erişememe durumunu ortaya çıkarır. Bu sebeple POMEM parkur hazırlığında gençler mutlaka uzman yardımı almalıdır.

Yomra POMEM Parkur Hazırlık Kursu

Trabzon’un Yomra ilçesinde polis adaylarının POMEM parkur hazırlığına destek olan kursumuz bu süreci en iyi şekilde geçirmeleri için adaylara profesyonel yardımda bulunmaktadır. Yomra POMEM parkur hazırlık kursu olarak gençleri fiziksel yeterlilik sınavına en iyi şekilde hazırlıyoruz. Bu süreçte parkur sınavında başarılı olmaları için gerekli olan çalışmayı adaylara sağlıyoruz. Kişisel olarak ne kadar çalışılmalı, beslenme nasıl olmalı, hangi harekete ne kadar süre çalışılmalı, hedeflenen süreye ulaşmak için neler yapılmalı gibi tüm konularda polis adaylarına destek oluyoruz. Çalışma programlarını adayların fiziksel durumlarına göre belirlemekteyiz ve bu programa uymalarını beklemekteyiz. Adayların bu süreçte sağlıklı bir şekilde bulunmaları ve sakatlık yaşamamaları için onlara yol gösteriyoruz. Parkur için gerekli süreye ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Yomra POMEM parkur hazırlık kursu olarak POMEM parkuru dışında diğer polis adayı gençleri de parkur sınavlarına hazırlamaktayız. Yomra PMYO parkur hazırlık kursu olarak da çalışmalar yapmaktayız. PMYO parkuruna hazırlanan gençler için de imkanlar sağlıyoruz. Bununla birlikte Yomra BESYO parkur hazırlık kursu olarak da BESYO adayı gençleri BESYO parkuruna çalıştırmaktayız. Bekçi olmak için başvuru yapan gençler için de Yomra bekçilik parkur hazırlığı yaptırıyoruz. Subay adaylarına da destek oluyor ve Yomra Subay parkur hazırlık kursu olarak hizmet veriyoruz. Yomra PAEM parkur hazırlık kursu ve Yomra polislik parkur hazırlık kursu olarak çalışmalar yapmaktayız ve bugüne kadar birçok genci bu sınava en iyi şekilde hazırlamış bulunmaktayız.

Yomra Pomem Parkuru

Yomra POMEM Parkur Hazırlık Kursunu Neden Tercih Etmeliyim?

Trabzon’un Yomra ilçesinde bulunan polis adaylarının POMEM parkur için hazırlık kursu aradıkları bir gerçek. Bu kapsamda Yomra POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi seçebilirsiniz. POMEM parkur sınavına hazırlık sürecinde gençleri sadece fiziksel olarak değil tam kapsamlı olarak sınava hazırlıyoruz. Gençlere geliştirdiğimiz programa uyulmasını sağlıyor ve titizlikle takip ediyoruz. Yomra POMEM parkur hazırlık kursuna kayıt olan polis adayları bu programlara uyarak belirlenen süre içerisinde parkuru tamamlayıp başarılı olabilirler. Ayrıca, uzman yardımı aldıkları için bu süreçte herhangi bir sakatlanma veya yanlış yönlendirmeden kaynaklı sorunlar da yaşamazlar. Kişisel olarak hazırlanmanın bir seneyi çöpe atmak olabileceğini unutmadan, Yomra POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Bunlarla birlikte sadece POMEM parkuruna değil birçok polislik ve subaylık parkuruna da gençleri hazırlamaktayız. Yomra PMYO parkur hazırlık kursu olarak da hizmet veriyoruz. Bekçi adayları da yukarıda saydığımız sebeplerden ötürü Yomra bekçi parkur hazırlık kursu olarak mutlaka bizi tercih etmelidir. Yomra PAEM parkur hazırlık kursu olarak da çalışan kurumumuz Yomra subay parkur hazırlık kursu ve Yomra BESYO parkur hazırlık kursu olarak da hizmet sunmaktadır.

Yomra Pomem

Yomra POMEM Parkur Kursu Fiyatları

Polis adayı gençler hayallerinde mesleğe ulaşmak için birçok şeye katlanmaktadırlar. Zaman harcıyor, sosyal hayatı erteliyor, başka işlerle uğraşmıyor, ailelerine vakit ayıramıyorlar ve bunun gibi birçok konuda hayallerini öteliyorlar. Bu sırada harcamalar da yapan bu gençlerin POMEM parkur hazırlığı için de maddi olanaklarını değerlendirmeleri gerekir. Biz POMEM parkur hazırlık kursu olarak gençleri hayallerine kavuşturmak için çalışıyoruz. Bu süreçte birçok konuda kendilerine yardım ediyor, parkur sınavına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz. Yomra POMEM parkur fiyatlarında, bizim sunduğumuz avantajlar ve talep ettiğimiz fiyatın aslında ne kadar uygun olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca, bu yolda harcadıklarınızı hayalinize kavuştuğunuzda kat kat fazlasıyla telafi edeceğinizi de unutmayın. Yomra POMEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımız, kursun süresine ve kişisel durumunuza göre değişiklik göstermektedir. Bu bakımdan bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Yomra PMYO parkur hazırlık kursu fiyatları, Yomra PAEM parkur hazırlık kursu, Yomra bekçilik parkur hazırlık kursu ve Yomra subay parkur hazırlık kursu fiyatlarımız konusunda da yukarıdaki durumlar geçerlidir. Yomra BESYO parkur hazırlık kursu ve Yomra polislik parkur hazırlık kursu olarak da çalışıyoruz. Bu konuda da fiyat teklifi almanızı tavsiye ederiz.

Bu yolda size hiçbir şey engel olamaz! Trabzon ilimizin Yomra ilçesi POMEM parkur adayları olarak en iyi kurslar sizin hakkınız. Yomra POMEM parkur hazırlık kursu olarak mutlaka bizi tercih edin.

İletişim:

İnstagram: instagram.com/trabzonbesyo

Kemal Hoca: 0 (537) 622 61 61

Osman Hoca: 0 (505) 832 14 33

Yomra POMEM Parkur
Etiketlendi:                                                                 

Bir yanıt yazın