Polis olmak birçok çocuğun hayalidir. Zaman geçip de bu hayalini erteleyen gençler çeşitli üniversite bölümleri okurlar. Fakat onların da bir şansı bulunmaktadır. POMEM olarak bilinen polis meslek eğitim merkezleri lisans ve önlisans mezunu gençleri polis olarak yetiştirmek üzere kurulmuştur. Fakat buraya yerleşebilmek için bazı sınavlara girmek gerekir. Parkur olarak bilinen fiziki yeterlilik sınavı da bunlardan birisidir. POMEM parkuru her sene Polis Akademisi tarafından belirlenen bazı hareketleri içeren bir sınavdır. Bu sınavı geçebilmek için de adayların bu sınava hazırlanmaları gerekir. Trabzon POMEM parkur hazırlık kursu olarak Ortahisar ilçemizde ikamet eden polis adaylarına da POMEM parkur hazırlık kursu vermekteyiz. Ortahisar POMEM Parkur hazırlık kursu ile hayallerinize ulaşabilirsiniz.

POMEM Parkur Nedir?

POMEM parkur olarak adlandırılan polis olabilmek için belirlenen fiziki yeterliliği ölçen sınav POMEM alımlarında her adaya uygulanmaktadır. 100 puan üzerinden değerlendirilen POMEM parkuru, adayların belirlenen sürede parkuru bitirmelerine göre düzenlenmiştir. Belirlenen sürelerde belirli hareketleri yapamayan adaylar parkurdan elenirler. Diğer sınavları ve sağlık durumları ne kadar iyi olursa olsun parkuru geçemeyen adaylar başarısız olmuş kabul edilirler. Bu sebeple POMEM parkur hazırlığı konusunda ciddi bir şekilde çalışmak gerekir.

Ortahisar POMEM Parkuru

POMEM Parkurda Nelere Dikkat Edilmelidir?

POMEM parkur yani fiziki yeterlilik sınavında dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Öncelikle, bu parkurun belirlenen sürede bitirilmesi gerektiğinden adayların süre konusunda dikkatli davranmaları gerekir. Süreye dikkat edilmesi beraberinde hareketlerin seri bir şekilde ama doğru olarak yapılmasını da getirecektir. Polis adayı gençlerin hem süre hem de doğru hareket dengesini kurması gerekir. Bunlara dikkat etmek tek başına yeterli değildir. Hazırlık sürecinde sağlığa dikkat edilmeli, doğru beslenme programları uygulamalı, beden sağlığını koruyacak önlemler alınmalı ve fiziksel bir problemle karşılaşmamaya özen gösterilmelidir.

POMEM Parkura Nasıl Hazırlanılmalıdır?

Polis adayı gençlerin POMEM parkur hazırlık sürecinde dikkat edecekleri noktaları belirtmiştik. Peki bu süreç nasıl işlemeli? Gençler POMEM parkura nasıl hazırlanmalı? Ortahisar ilçemizde POMEM parkur hazırlığı yapan gençlerin bilmesi gereken bir nokta şahsi olarak çalışmanın bazı problemler doğuracağıdır. Zira profesyonel yardım almadan, bedeni zorlayan parkur çalışmasına hazırlanmak sakatlanmalara sebebiyet verebilir. Bununla birlikte doğru hazırlık programı yapılamayabilir. Bu da beraberinde hedeflenen sürelere ulaşamama problemini getirebilir. Bu sebeple POMEM parkur hazırlığında gençler mutlaka profesyonel destek almalıdır.

Ortahisar POMEM Parkur Hazırlık Kursu

Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde polis adayı gençlerin POMEM parkur hazırlığına destek olan kursumuz bu süreci en iyi şekilde geçirmeleri için gençlere yardımcı olmaktadır. Ortahisar POMEM parkur hazırlık kursu olarak düzenlediğimiz eğitimlerde polis adaylarını zorlu parkur sınavına hazırlıyoruz. Parkur sınavında başarılı olmak için gerekli tüm çalışmayı adaylara sunmaktayız. Kişisel olarak ne kadar çalışma yapılması gerekiyor, beslenme programı nasıl olmalı, hangi harekete ne kadar süre çalışılmalı, hedeflenen sürede parkuru tamamlamak için nasıl çalışılmalı gibi tüm konularda gençlere yardımcı oluyoruz. Fiziki duruma göre değişiklik gösterebilecek çalışma programlarını hazırlıyor ve adayların bu programa riayet etmelerini sağlıyoruz. Sağlıklarını korumak, hazırlık yaparken herhangi bir sakatlık yaşamamak için adaylara destek oluyoruz. Parkuru tamamlaması gereken süreye ulaşması için gençleri en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Ortahisar POMEM parkur hazırlık kursu olarak sadece POMEM parkur eğitimleri vermiyoruz. POMEM parkuru dışında diğer polis adayı gençleri de fiziksel yeterlilik sınavlarına hazırlamaktayız. Ortahisar PMYO parkur hazırlık kursu olarak da çalışmalarımızı yapıyoruz. PMYO parkuruna hazırlanan gençler için en iyi imkanları sunuyoruz. Bununla birlikte Ortahisar BESYO parkur hazırlık kursu kapsamında da BESYO adayı gençleri BESYO parkuruna hazırlamaktayız. Bekçi olmak için başvuru yapan gençler için de Ortahisar bekçilik parkur hazırlığı yaptırıyoruz. Sadece polis adaylarını değil subay adaylarını da düşünüyor ve Ortahisar Subay parkur hazırlık kursu olarak hizmet veriyoruz. Ortahisar PAEM parkur hazırlık kursu ve Ortahisar polislik parkur hazırlık kursu olarak bugüne kadar birçok genci fiziksel yeterlilik sınavlarına hazırlamış durumdayız.

Ortahisar POMEM Parkur Hazırlık Kursunu Neden Tercih Etmeliyim?

Trabzon ilimizde ikamet eden ve Ortahisar’da bulunan polis adayı gençlerin POMEM parkur için hazırlık kursu aradıkları bir gerçek. Ortahisar POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih edebilirsiniz. Biz, POMEM parkur sınavına gençleri hazırlarken gençlerin fiziksel durumunu göz önüne alıyor buna göre program geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz programa dikkatli bir şekilde uyulmasını sağlıyoruz. Ortahisar POMEM parkur hazırlık kursuna kayıt olan gençlerimiz bu programlara uyarak istedikleri süre içerisinde parkuru eksiksiz ve hatasız tamamlayabilirler. Ayrıca, profesyonel destek aldıkları için hazırlık sürecinde herhangi bir sakatlanma veya yanlış yönlendirmeden kaynaklı problemler de yaşamazlar. Kişisel olarak hazırlanmanın bir seneyi çöpe atmak olabileceğini unutmadan, Ortahisar POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Bunların haricinde sadece POMEM parkuruna değil birçok polislik ve subaylık parkuruna da gençleri hazırlıyoruz. Ortahisar PMYO parkur hazırlık kursu olarak da hizmet vermekteyiz. Bekçi adayı gençlerimiz de yukarıda saydığımız sebeplerden ötürü Ortahisar bekçi parkur hazırlık kursu olarak mutlaka bizi tercih etmelidir. Ortahisar PAEM parkur hazırlık kursu olarak da hizmet veren kurumumuz Ortahisar subay parkur hazırlık kursu ve Ortahisar BESYO parkur hazırlık kursu olarak da çalışmaktadır. Ortahisar polislik parkur hazırlık kursu için mutlaka bizi tercih edin.

Ortahisar POMEM Parkur Kursu

Ortahisar POMEM Parkur Kursu Fiyatları

Polis adayı gençler, kazandıkları takdirde hayatlarının büyük bir bölümünü meşgul edecek olan polislik mesleği için bazı şeylerden feragat etmektedirler. Zaman, sosyal hayat, başka işler, aile gibi birçok konuda hayallerini öteleyen veya harcamalar yapan bu gençlerin POMEM parkur hazırlığı için de maddi olanakları kullanmaları gerekir. Ortahisar POMEM parkur hazırlık kursu olarak gençleri hayallerine kavuşturmak için çalışıyoruz. Bu çalışmamız sırasında birçok konuda kendilerine destek oluyor, parkur sınavına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz. Ortahisar POMEM Parkur hazırlık kursu fiyatlarını araştırdıklarında, bizim fiyat politikamızın ve sunduğumuz avantajların aslında ne kadar kıymetli olduğu görülebilir. Üstelik, hayalinizdeki mesleğe kavuştuğunuzda, harcamış olduğunuz maddiyatın kat kat karşılığını da alacağınızı unutmayınız. Ortahisar POMEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımız, kursun süresine ve kişisel durumunuza göre değişiklik göstermektedir. Bu bakımdan bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Ortahisar PMYO parkur hazırlık kursu fiyatları ve Ortahisar PAEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımız konusunda da yukarıdaki durumlar geçerlidir. Ortahisar bekçilik parkur hazırlık kursu ve Ortahisar subay parkur hazırlık kursu fiyatlarında da bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Ortahisar BESYO parkur hazırlık kursu ve Ortahisar polislik parkur hazırlık kursu olarak da çalışıyoruz ve adaylardan aynı şekilde fiyat teklifleri almalarını tavsiye ediyoruz.

Hayallerinize giden yolda Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesi POMEM parkur adayları olarak hiçbir şey size engel olmayacak. Ortahisar POMEM parkur hazırlık kursu olarak mutlaka bizi tercih edin.

Ortahisar POMEM Parkur
Etiketlendi:                                                         

Bir yanıt yazın