HAKKIMIZDA

Kemal Demirbaş

Hakkımızda

Olimpik Akademi Besyo, Pomem, Pmyo Bekçilik, Hazırlık kursu 25 yıllık tecrübesi ile Trabzon’un en köklü kursudur. Her şeyden önce iyi bir insan, iyi bir evlat ve iyi bir sporcu yetiştirme sözüyle çıktığımız bu yolda tam 25 yıldır öğrencilerimize ve velilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Her yıl Türkiye’nin birçok ilindeki üniversitelerin fiziksel yeterlilik sınavlarında gösterdiğimiz başarı sayesinde seviyemizin üstüne çıkarak yolumuza devam ediyoruz. Velilerimiz ile iletişim halinde olup, öğrencilerimizin ders ve sosyal hayat takiplerini kendi evlatlarımız gibi takip ediyor, gerekli bilgilendirmeleri değerli velilerimiz ile paylaşıyoruz.

Trabzon Parkur Polis ve Askeri Okullara Üniversitelerin Spor Bilimleri Fakültelerinin (BESYO) Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Antrenörlük, Spor Yöneticiliği, Rekreasyon Bölümlerine alanında uzman hocaları ile çalışmalarını gerçekleştiren profesyonel bir eğitim kurumudur. Trabzon Parkur prensipleri gereği sadece belirli standartlara sahip ( zemin kalitesi, nizami ölçüler 72m, güvenlik) Trabzon/Ortahisar Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi spor tesislerinde antrenmanlarını gerçekleştirir. Uygulamış olduğumuz antrenman sistem ve metotları profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmaktadır. Kurumumuzda fiziki yeterlilik parkur eğitimleri Türkiye’nin bütün Pomem ve Besyo Parkurları birebir uygunlundur.

Peki; Neden Biz? Her öğrencimizin başarısı bizim için çok önemlidir. Öğrencilerimizle gerektiği gibi ilgileniyor, başarılı olabilmeleri için gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Kursumuza katılan öğrencilerin ihtiyaç duyduğu parkur eğitimlerini tam olarak vererek sınava hazır hale gelmelerini sağlıyoruz.