Çocukken birçok insan polis olmak hayalini kurar. Fakat zaman birçoğunun hayalinden vazgeçmesine sebep olur. Polislik hayali kuran birçok çocuk büyüdüğünde başka mesleklere yönelip üniversite okurlar. Fakat bunlar içinde polis olmak isteyenlere bir şans doğmuştur. Polis Akademisi bünyesinde kurulan Polis Mesleki Eğitim Merkezi yani POMEM üniversite mezunlarının polis olmasını sağlamaktadır. Fakat bunun için bazı sınavları geçmek gerekir. Fiziki yeterlilik sınavı yani parkur da bunlardan birisidir. Polis Akademisi tarafından her sene yayınlanan POMEM parkuru bazı hareketlerin belirli bir zamanda yapılmasını gerektirir. Polislik hayali kuran gençlerin bu sınavı geçebilmek için sıkı çalışma yapmaları gerekmektedir. Trabzon POMEM parkur hazırlık kursu olarak Akçaabat ilçemizde oturan polis adaylarına da POMEM parkur hazırlık kursu veriyoruz. Akçaabat POMEM Parkur hazırlık kursu ile polislik hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Akçaabat POMEM Parkuru

POMEM Parkur Nedir?

Polis olabilmek için POMEM’e başvuran kişilerden beklenen fiziki yeterliliği ölçen sınava POMEM parkur denmektedir. POMEM parkur 100 puan üzerinden değerlendirilir. Adaylar parkuru belirlenen sürenin altında bitirmek zorundadır. Bu süre içerisinde parkuru tamamlayamayan veya eksik yapanlar sınavdan elenirler. Diğer sınavlardan ve sağlık durumundan geçtikleri halde parkuru tamamlayamayanlar mülakat aşamasına geçemezler. Bu yüzden POMEM parkur için ciddi bir şekilde çalışma yapmak gerekmektedir.

POMEM Parkurda Nelere Dikkat Edilmelidir?

POMEM alımlarında adaylardan beklenen fiziksel yeterliliği ölçen sınavda birçok noktaya dikkat edilmelidir. Öncelikle, POMEM parkuru belirli bir sürede tamamlanmalıdır. Bu süreye dikkat ederek çalışılmalıdır. Süre tek başına yeterli değildir tabii ki. Belirlenen hareketlerin de bu sürede eksiksiz yapılması gerekir. Bundan dolayı polis adaylarının hem süre hem de doğru hareket dengesini kurması beklenmektedir. Bunlarla birlikte POMEM parkura hazırlık sürecine de dikkat edilmelidir. Bu süreçte sağlık durumuna dikkat edilmeli, doğru beslenme programları uygulanmalı, beden sağlığını korunmalı ve fiziksel bir problemle karşılaşılmamaya özen gösterilmelidir.

POMEM Parkura Nasıl Hazırlanılmalıdır?

POMEM parkur hazırlık sürecinde nelere dikkat edileceğinden bahsettik. Peki bu hazırlık süreci nasıl değerlendirilmeli? Adaylar POMEM parkura nasıl hazırlanmalı? Akçaabat ilçemizde POMEM parkur hazırlığı yapan polis adaylarının bilmesi gereken bir şey bulunuyor: Kişisel olarak hazırlık yapmanın bazı dezavantajları vardır. Profesyonel destek almadan parkur hazırlığı yapmak sakatlanma gibi sonuçlar doğurabilir. Bununla birlikte parkur için yeterli derecede hazırlık yapılamayabilir. Bunun sonucunda da istenilen süreleri yakalayamama gibi problemler ortaya çıkar. Bu sebeple POMEM parkur hazırlığında adaylar mutlaka profesyonel yardım almalıdır.

Akçaabat POMEM Parkur Hazırlık Kursu

Kursumuz, Trabzon ilimizin Akçaabat ilçesinde polis adayı gençlerin POMEM parkur hazırlığına destek olmaktadır. Hazırlık sürecini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen adaylara kursumuz en iyi programı hazırlayacaktır. Akçaabat POMEM parkur hazırlık kursu olarak eğitimlerde polis adayı gençleri parkur sınavına hazırlıyoruz. Gençlerin parkur sınavını en iyi şekilde verebilmeleri için onlara destek oluyoruz. Kişiye özgü hazırlık programı oluşturma, beslenme programı belirleme, hangi harekete ne kadar süre çalışılacağının tespiti, hedeflenen sürede parkuru tamamlamak için nasıl çalışılmalı gibi tüm konularda polis adaylarına yardımcı oluyoruz. Fiziki durumlarına göre değişiklik gösterebilecek hazırlık süreci için gençlere programlar hazırlıyoruz. Sağlıklı bir şekilde parkur sınavına girmeleri için düzenli çalışma programları gerçekleştiriyoruz. Beklenen sürelerde tamamlanması gereken parkur sınavı için gençleri en iyi şekilde sınava hazırlamaktayız.

POMEM parkur hazırlık kursu olarak sadece POMEM parkur eğitimleri vermiyoruz. POMEM parkuru dışında diğer polis adayı gençleri de parkur sınavlarına hazırlamaktayız. Akçaabat PMYO parkur hazırlık kursu olarak da görev yapıyoruz. PMYO parkuruna hazırlanan gençler için de en iyi olanakları sağlıyoruz. Buna ek olarak Akçaabat BESYO parkur hazırlık kursu olarak da BESYO adayı gençleri BESYO parkuruna hazırlamaktayız. Bekçi olmak isteyen gençler için de Akçaabat bekçilik parkur hazırlığı sağlıyoruz. Sadece polis adaylarını değil subay adayları için de olanaklarımız bulunuyor. Akçaabat Subay parkur hazırlık kursu olarak hizmet veriyoruz. Akçaabat PAEM parkur hazırlık kursu ve Akçaabat polislik parkur hazırlık kursu olarak bugüne kadar birçok genci parkur sınavlarına hazırladık ve başarılı olmalarını sağladık.

Akçaabat POMEM Parkur Hazırlık Kursunu Neden Tercih Etmeliyim?

Trabzon ilimizin Akçaabat ilçesinde ikamet eden polis adayı gençlerin POMEM parkur için hazırlık kursu aradıkları bir gerçek. Akçaabat POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih edebilirsiniz. Biz, sadece bir POMEM parkur hazırlık kursu olarak görev yapmıyoruz. Bu çalışmada gençleri hazırlarken gençlerin fiziksel durumunu da göz önüne alıyoruz ve buna göre program oluşturuyoruz. Bu programın eksiksiz bir şekilde uygulanmasını takip ediyoruz. Akçaabat POMEM parkur hazırlık kursuna kayıt olan gençlerimiz bu programlara uyarak istedikleri süre içerisinde sınavı eksiksiz ve hatasız tamamlayabilirler. Ayrıca, bizden profesyonel yardım aldıkları için bu süreçte herhangi bir fiziksel sakatlanma veya yanlış yönlendirmeden kaynaklı sorunlar da yaşamazlar. Kişisel olarak hazırlanmak bir seneyi çöpe atmak olabileceğinden dolayı, Akçaabat POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Bunların dışında sadece POMEM parkuruna değil birçok polislik ve subaylık parkuruna da adayları hazırlıyoruz. Akçaabat PMYO parkur hazırlık kursu olarak da çalışmaktayız. Bekçi adayı gençlerimiz de Akçaabat bekçi parkur hazırlık kursu olarak mutlaka bizi tercih etmelidir. Kurumumuz Akçaabat PAEM parkur hazırlık kursu olarak da hizmet vermekte, Akçaabat subay parkur hazırlık kursu ve Akçaabat BESYO parkur hazırlık kursu olarak da çalışmalar yapmaktadır. Akçaabat polislik parkur hazırlık kursu için bizi tercih edebilirsiniz.

Akçaabat POMEM Parkur

Akçaabat POMEM Parkur Kursu Fiyatları

Polis adayları, kazandıkları takdirde meslekleri olacak polislik için bazı şeyleri ertelemektedirler. Sosyal hayat, aile, zaman gibi birçok konuda hayallerini erteleyen veya polislik için maddi harcamalar yapan gençlerin POMEM parkur hazırlığı için de maddi olanaklarını seferber etmeleri gerektiğini görebiliriz. Akçaabat POMEM parkur hazırlık kursu olarak gençlerin hayallerindeki mesleğe adım atmaları için çalışıyoruz. Bu çalışmamızda birçok konuda kendilerine yardımcı oluyor, parkur sınavına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz. Gençler, Akçaabat POMEM Parkur hazırlık kursu fiyatlarını araştırdıklarında, fiyat politikamızın ve sunduğumuz avantajların aslında ne kadar değerli olduğunu görebilirler. Üstelik, bu gençler hayallerindeki mesleğe kavuştuğunda, harcadıkları maddiyatın kat kat karşılığını da alacaklardır. Akçaabat POMEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımız, kursun süresine ve kişisel durumuna göre farklılık arz edebilir. Bu sebeple fiyat konusunda bize danışabilirsiniz.

Akçaabat PMYO parkur hazırlık kursu fiyatları ve Akçaabat PAEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımız konusunda da yukarıdaki bahsettiğimiz şeyler geçerlidir. Akçaabat bekçilik parkur hazırlık kursu ve Akçaabat subay parkur hazırlık kursu fiyatlarında da bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Akçaabat BESYO parkur hazırlık kursu ve Akçaabat polislik parkur hazırlık kursu olarak da çalışıyoruz ve adaylardan aynı şekilde fiyat teklifleri almalarını tavsiye ediyoruz.

Polislik hayallerinizde Trabzon ilimizin Akçaabat ilçesi POMEM parkur adayları olarak hiçbir şey size engel olamayacak. Akçaabat POMEM parkur hazırlık kursu olarak mutlaka bizi tercih edin.

 

İletişim:

İnstagram: instagram.com/trabzonbesyo

Osman Hoca: 0 (505) 832 14 33

Akçaabat POMEM Parkur
Etiketlendi:                                                     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir