Trabzon Söğütlü POMEM Parkur

Her çocuğun gönlünde bir meslek yatar. Bazı çocuklar da polis olmak hayalindedir. Ama zaman geçtiğinde çoğu bu hayalini unutur veya terk eder. Bunun yerine başka mesleklere yönelirler ve bu alanlarda üniversite okurlar. Fakat yine de polis olmak isteyenlerin bir şansı bulunmaktadır. Üniversite mezunu gençler POMEM olarak bilinen polis meslek eğitim merkezleri ile polislik mesleğine yönelebilirler. Ama bu eğitim merkezine girebilmek için bazı sınavları geçmek gerekir. Parkur olarak bilinen fiziki yeterlilik sınavı da bunlardan birisidir. POMEM parkuru her sene Polis Akademisi tarafından ilan edilir. Bu sınav, bazı hareketleri içeren bir sınavdır ve hareketler belirli bir sürenin altında gerçekleştirilmelidir. Doğal olarak bu sınavı geçebilmek için adaylar sıkı bir şekilde sınava hazırlanmalıdır. Trabzon POMEM parkur hazırlık kursu olarak Söğütlü ilçemizdeki polis adayı gençlere POMEM parkur hazırlık kursu veriyoruz. Söğütlü POMEM Parkur hazırlık kursu ile hayallerinize ulaşabilirsiniz.

POMEM Parkur Nedir?

POMEM parkur olarak adlandırılan bu sınav, polis olabilmek için belirlenen fiziki yeterliliği ölçen bir sınavdır. 100 puan üzerinden değerlendirilir. Bu puan, süre ve yanlış hareketlere göre düşüş yaşar. Dolayısıyla POMEM parkur, adayların belirlenen sürede hareketleri tamamlamalarına göre düzenlenmiştir. Bu süreyi aşanlar veya 60 puandan aşağı düşenler elenirler. Parkurda başarısız olanların diğer sınavlarına bakılmaz. Bu kişiler mülakat aşamasına geçemezler. Bu sebeple POMEM parkur hazırlığı konusunda ciddi bir şekilde çalışmak gerekir.

Söğütlü POMEM Parkur

POMEM Parkurda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Fiziksel yeterlilik sınavı yani POMEM parkurda dikkat edilmesi gereken birçok şey bulunuyor. Bu sınavda en önemli nokta süredir. Sürenin belirlenen sınırlar içerisinde kullanılması gerekir. Süreyle birlikte belirlenen hareketlerin de doğru ve eksiksiz yapılması gerekmektedir. Yapılan her hata 100 puandan düşüşe sebep olur. Bu nedenle gençlerin hem süre hem de doğru hareket dengesini ayarlaması gerekir. Bunlarla birlikte hazırlık sürecinin de önemi çok büyüktür. Bu süreçte sağlığa dikkat edilmeli, doğru beslenme programları uygulamalıdır. Aday beden sağlığını korumalı, fiziksel herhangi bir sorun yaşamadan sınav gününe gelebilmelidir.

POMEM Parkura Nasıl Hazırlanılmalıdır?

Bu süreçte dikkat edilmesi gereken birçok nokta olduğunu söylemiştik. Peki bu süreç nasıl yürütülmelidir? Adaylar bu POMEM parkura nasıl hazırlanmalıdır? Söğütlü ilçemizde POMEM parkur hazırlığı yapan polis adaylarının bilmesi gereken şey, kişisel olarak hazırlık yapmanın bazı problemleri beraberinde getireceğidir. Zira uzman yardımı almadan sınava hazırlanmak sakatlanma gibi durumlara sebebiyet verebilir. Bununla birlikte doğru hazırlık programı yapılamayabilir. Bunun neticesinde de hedeflenen sürelere ulaşılamaz. Bu sebeple POMEM parkur hazırlığında gençler mutlaka uzman desteği almalıdır.

Söğütlü POMEM Parkur Hazırlık Kursu

Trabzon Söğütlü ilçesinde polis adaylarının POMEM parkur hazırlığına destek olan hazırlık kursumuz bu hazırlık sürecini en iyi şekilde geçirmeleri için gençlere destekte bulunmaktadır. Söğütlü POMEM parkur hazırlık kursu olarak düzenlediğimiz hazırlık kursunda polis adaylarını zorlu fiziksel sınava hazırlıyoruz. Parkur sınavında başarılı olmak isteyen adaylara tüm imkanları sunmaktayız. Günlük ne kadar çalışma yapılması gerekiyor, beslenme nasıl olmalı, hangi harekete ne kadar çalışılmalı, hedeflenen sürede sınav parkurunu tamamlamak için neler yapılmalı gibi tüm konularda yol gösteriyoruz. Fiziksel durumlarına göre ayarladığımız programları onlara sunuyor ve uymalarını sağlıyoruz. Sağlıklarını korumak, hazırlık yaparken herhangi bir sakatlık yaşamamak için de adaylara yol gösteriyoruz. Adayın, parkuru tamamlaması için gereken süreye ulaşmasında onlara en iyi hazırlığı yaptırıyoruz.

Söğütlü POMEM parkur hazırlık kursu olarak POMEM parkur eğitimleri yanında başka parkurlara da hazırlık yaptırıyoruz. POMEM parkuru dışında diğer polis adayı gençleri de parkur sınavlarına hazırlamaktayız. Söğütlü PMYO parkur hazırlık kursu görevimiz de bulunuyor. PMYO parkuruna hazırlanan gençler için imkanlar sağlıyoruz. Bununla birlikte Söğütlü BESYO parkur hazırlık kursu kapsamında da üniversitelerin BESYO bölümlerine aday olan gençleri BESYO parkuruna hazırlamaktayız. Bekçi olmak isteyen gençler için de Söğütlü bekçilik parkur hazırlığı düzenliyoruz. Sadece polis adaylarını değil subay adayları için de hazırlık programlarımız bulunuyor. Bu kapsamda Söğütlü Subay parkur hazırlık kursu olarak hizmet vermekteyiz. Söğütlü PAEM parkur hazırlık kursu ve Söğütlü polislik parkur hazırlık kursu olarak bugüne kadar birçok polis adayını fiziksel yeterlilik sınavlarına hazırlamış durumdayız.

Söğütlü POMEM Parkur

Söğütlü POMEM Parkur Hazırlık Kursunu Neden Tercih Etmeliyim?

Söğütlü’de ikamet eden polis adayı gençlerin POMEM parkur için hazırlık kursu aradıkları bir gerçek. Söğütlü POMEM parkur hazırlık kursu olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bizim farkımız biz, POMEM parkur sınavına gençleri hazırlarken fiziksel durumu göz önüne alıyor onlara buna göre program geliştiriyoruz. Bu programın işlenip işlenmediğini de kontrol ediyoruz. Söğütlü POMEM parkur hazırlık kursuna kayıt olan polis adayı gençlerimiz bu programlara uyarak parkuru eksiksiz ve hatasız tamamlayabilirler. Ayrıca, uzman yardımı aldıkları için bu süreçte herhangi bir sakatlanma veya yanlış yönlendirmeden kaynaklı problemlerle de karşılaşmazlar. Şahsi çalışmaların, yanlış sonuçlar doğuracağını ve bir seneyi çöpe atacağını unutmayınız.

Ayrıca POMEM parkuruna değil birçok polislik ve subaylık parkuruna da gençleri hazırlamaktayız. Söğütlü PMYO parkur hazırlık kursu, Söğütlü bekçi parkur hazırlık kursu, Söğütlü PAEM parkur hazırlık kursu olarak da hizmet veren kurumumuz Söğütlü subay parkur hazırlık kursu ve Söğütlü BESYO parkur hazırlık kursu olarak da çalışmaktadır. Söğütlü polislik parkur hazırlık kursu için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Söğütlü POMEM Parkur Kursu Fiyatları

POMEM parkur hazırlık kursu fiyatları, gençlerin bu mesleği seçerken feragat etmeleri gereken maddiyatın tam karşılığını onlara sunacaktır. Zaten bu süreçte birçok konuda fedakarlık yapılmaktadır. Aileye zaman ayıramama, sosyal hayattan uzaklaşma gibi birçok konuda hayallerini öteleyen gençler, hem maddi hem de manevi harcamalar yapmaktadırlar. Bu nedenle gençlerin POMEM parkur hazırlığı için maddi olanaklarını kullanmaları gerekir. Söğütlü POMEM parkur hazırlık kursu olarak gençleri polislik hayallerine kavuşturmak için uğraş veriyoruz. Bu çalışmada birçok konuda kendilerine yardımcı oluyor, parkur sınavına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz. Söğütlü POMEM Parkur hazırlık kursu fiyatlarını araştırdıklarında, bizim fiyat politikamızın ne kadar uygun olduğu görülebilir. Üstelik, polis olduğunuzda harcadığınız tüm şeylerin karşılığını alacağınızı da unutmamalısınız. Söğütlü POMEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımız, hazırlanacak programa göre değişiklik göstermektedir. Bu bakımdan bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Söğütlü PMYO parkur hazırlık kursu fiyatları, Söğütlü bekçilik parkur hazırlık kursu, Söğütlü subay parkur hazırlık ve Söğütlü PAEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımız konusunda da yukarıdaki durumlar geçerlidir. Söğütlü BESYO parkur hazırlık kursu ve Söğütlü polislik parkur hazırlık kursu olarak da çalışıyoruz ve adaylardan aynı şekilde fiyat teklifleri almalarını tavsiye ediyoruz.

Bu yolda Trabzon ilimizin Söğütlü ilçesi POMEM parkur adayları olarak hiçbir şey size engel değil. Söğütlü POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih ederek hayallerinize kavuşun.

İletişim:

İnstagram: instagram.com/trabzonbesyo

Kemal Hoca: 0 (537) 622 61 61

Osman Hoca: 0 (505) 832 14 33

Söğütlü POMEM Parkur
Etiketlendi:                                         

Bir yanıt yazın