Üniversitede herhangi bir bölüm okuyup ardından emniyet teşkilatında görev almak isteyenler için bir fırsat bulunuyor: POMEM. POMEM, üniversite mezunu gençleri polisliğe hazırlayan bir eğitim merkezidir. Polis Akademisi bünyesinde kurulan POMEM, bazı şartları sağlayan gençleri mesleki eğitime almaktadır. Bu şartlardan birisi de sınavlardır. Bu sınavlardan birisi de parkur olarak bilinen fiziki yeterlilik sınavıdır. POMEM parkuru her sene Polis Akademisi tarafından ilan edilir ve ne kadar sürede hangi hareketlerin yapılması gerektiği bildirilir. Bu sınavı geçebilmek için de adayların bu sınava ciddiyetle hazırlanmaları gerekir. Trabzon POMEM parkur hazırlık kursu olarak Vakfıkebir ilçemizdeki polis adaylarına POMEM parkur hazırlık kursu vermekteyiz. Vakfıkebir POMEM Parkur hazırlık kursu ile polislik hayallerinize ulaşabilirsiniz.

POMEM Parkur Nedir?

Fiziki yeterlilik sınavı yani POMEM parkuru, belirli bir sürede belirli hareketleri yapmak ve 100 puan üzerinden minimum 60 puan almak üzerine kuruludur. 100 puan üzerinden değerlendirilen POMEM parkuru, adayların belirlenen sürede parkuru bitirmelerine göre düzenlenmiştir. 60 puandan daha az bir puan alan adaylar bu aşamada elenirler ve mülakat şansını kaçırırlar. Doğal olarak diğer sınavları ve sağlık durumları ne kadar iyi olursa olsun parkuru geçemeyen adaylar başarısız olmuş kabul edilirler. Bu da bir senenin heba olması demektir. Bu sebeple POMEM parkur hazırlığı ciddiye alınmalı ve ciddi bir şekilde bu parkura hazırlanılmalıdır.

POMEM Parkur

POMEM Parkurda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu fiziksel yeterlilik sınavında dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunuyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi bu parkur belirli bir sürede tamamlanmalıdır. İlan edilen süreden daha fazla sürede tamamlanması durumunda elenme durumu ortaya çıkar. Süreyle beraber, istenilen hareketlerin de eksiksiz bir şekilde yapılması gerekmektedir. Eksik hareketler puan kaybını beraberinde getirecektir. Bu sebeple hem süreye dikkat etmek hem de hareketleri tam olarak yapmak gerekir. Sınav için geçerli olan bu dikkat edilecek noktalar haricinde hazırlık sürecinde de dikkat edilmesi gereken kısımlar vardır. Adaylar hazırlık sürecinde sağlıklarına dikkat etmeli, sakatlık gibi durumlardan uzak durmaya çalışmalı, beslenme programı hazırlamalı ve buna uymalıdırlar.

POMEM Parkura Nasıl Hazırlanılmalıdır?

Dikkat edilmesi gereken noktaları belirttikten sonra bu sınava nasıl hazırlanılır ondan bahsedelim. Bu süreç nasıl işlemeli? Gençler fiziki yeterlilik sınavına nasıl hazırlanmalı? Vakfıkebir ilçemizde POMEM parkur hazırlığı yapan adayların bilmesi gereken şey, şahsi olarak hazırlık yapmanın bazı sorunlar doğuracağı gerçeğidir. Zira profesyonel yardım almadan, bedeni zorlayan parkur sınavına hazırlanmak fiziksel sakatlanmalara sebebiyet verebilir. Bununla birlikte kişi kendisi için doğru hazırlık programını yapamayabilir. Bunun neticesinde de istenilen sürelere erişememe durumu ortaya çıkar. Bu sebeple POMEM parkur hazırlığında gençler mutlaka profesyonel destek almalıdır.

Vakfıkebir POMEM Parkur Hazırlık Kursu

POMEM parkur hazırlık kursumuz Trabzon ilimizin Vakfıkebir ilçesinde polis adayı gençlerin POMEM parkur hazırlığına destek olmaktadır. Vakfıkebir POMEM parkur hazırlık kursu olarak eğitimlerde gençleri zorlu parkur sınavına en iyi şekilde hazırlıyoruz. Bu sınavda başarılı olmak için gereken tüm çalışmayı polis adaylarına sunuyoruz. Adayın kişisel olarak ne kadar çalışma yapacağı, beslenme programı, hangi harekete ne kadar süre çalışacağı, hedeflenen sürede parkuru tamamlamak için hangi programı izleyeceği gibi konularda yol gösteriyoruz. Onların fiziki durumuna göre değişecek çalışma programlarını hazırlıyor ve buna uymalarını sağlıyoruz. Sağlıklarını koruyacak şekilde, bu süreçte herhangi bir sorun yaşamamaları için onlara destek oluyoruz. Ve en önemlisi parkur sınavını geçebilmeleri için onları en iyi şekilde sınava hazırlıyoruz.

Vakfıkebir POMEM parkur hazırlık kursu olarak sadece POMEM parkur eğitimleri vermiyoruz. POMEM parkuru dışında diğer polis adayı gençleri de parkur sınavlarına hazırlamaktayız. Vakfıkebir PMYO parkur hazırlık kursu olarak PMYO parkuruna hazırlanan gençler için en iyi çalışma ortamını sunuyoruz. Bunun haricinde, üniversitelerin BESYO bölümlerine hazırlanan öğrenciler için Vakfıkebir BESYO parkur hazırlık kursu kapsamında gençleri BESYO parkuruna hazırlamaktayız. Bekçi olmak isteyen gençler için de Vakfıkebir bekçilik parkur hazırlığı yaptırıyoruz. Subay adaylarını da düşünüyor ve Vakfıkebir Subay parkur hazırlık kursu olarak da hizmet veriyoruz. Vakfıkebir PAEM parkur hazırlık kursu ve Vakfıkebir polislik parkur hazırlık kursu olarak bugüne kadar birçok gencin sınavı kazanmasına vesile olmanın gururunu yaşıyoruz.

Vakfıkebir POMEM Parkur Hazırlık Kursunu Neden Tercih Etmeliyim?

Trabzon Vakfıkebir’de bulunan polis adaylarının POMEM parkur için hazırlık kursu arayışları bir gerçek. Vakfıkebir POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih edebilirsiniz. Biz, parkur sınavına hazırlanan gençleri fiziksel olarak hazırlamakla birlikte onları bir program dahilinde çalışmalarını sağlıyor ve bunun takibini yapıyoruz. Onlar için geliştirdiğimiz programa uyulmasını sağlıyoruz. Vakfıkebir POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih eden gençler, bu programlara uyarak başarıyı sağlayabilirler. Bununla birlikte profesyonel desteğin sağladığı avantajlardan birisi de sakatlık veya yanlış yönlendirmenin yaşanmayacak olmasıdır. Kişisel olarak hazırlanmanın bir seneyi çöpe atmak olabileceğini unutmayın. Profesyonel destek alarak zamanınızı değerlendirin.

Bunların haricinde sadece POMEM parkuruna değil birçok polislik ve subaylık parkuruna da adayları hazırlıyoruz. Vakfıkebir PMYO parkur hazırlık kursu, Vakfıkebir bekçi parkur hazırlık kursu, Vakfıkebir PAEM parkur hazırlık kursu olarak da hizmet veren kurumumuz Vakfıkebir subay parkur hazırlık kursu ve Vakfıkebir BESYO parkur hazırlık kursu olarak da çalışmaktadır.

Vakfıkebir POMEM Parkur Kursu Fiyatları

Vakfıkebir POMEM parkur hazırlık kursu fiyatları, sağladığı avantajlara göre oldukça küçük bir miktarda kalmaktadır. Bu süreçte birçok konuda fedakarlık yapan gençlerin, en önemli sınav için yeterince çalışmalarını sağlayacak parkur hazırlık kursları, getirisinin götürüsünden çok yüksek olduğu kurslardır. Biz, Vakfıkebir POMEM parkur hazırlık kursu olarak gençleri hayallerine kavuşturmak için çalışıyoruz. Bu çalışmamız sırasında birçok konuda kendilerine destek oluyor, parkur sınavına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz. POMEM Parkur hazırlık kursu fiyatlarını araştırdıklarında, sunduğumuz avantajların aslında ne kadar değerli ve faydalı olduğu görülebilir. Ayrıca, bizim bünyemizde sınava hazırlanarak elde edeceğiniz başarının neticesinde mesleğe atıldığınızda bunun kat kat karşılığını alacağınızı da unutmayınız. Vakfıkebir POMEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımız, kursun süresine ve kişisel durumunuza göre değişiklik gösterecektir. Bu bakımdan bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Vakfıkebir PMYO parkur hazırlık kursu fiyatları, Vakfıkebir PAEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımı, Vakfıkebir bekçilik parkur hazırlık kursu ve Vakfıkebir subay parkur hazırlık kursu fiyatlarında da bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Vakfıkebir BESYO parkur hazırlık kursu ve Vakfıkebir polislik parkur hazırlık kursu olarak da çalışıyoruz ve adaylardan aynı şekilde fiyat teklifleri almalarını tavsiye ediyoruz.

Trabzon ilimizin Vakfıkebir ilçesi POMEM parkur adayları olarak hiçbir şey size engel olamayacak. Çalışmalarınızın karşılığını alabilmek, mülakat aşamasına geçebilmek ve polis olabilmek için Vakfıkebir POMEM parkur hazırlık kursu olarak mutlaka bizi tercih edin.

 

İletişim:

İnstagram: instagram.com/trabzonbesyo

Kemal Hoca: 0 (537) 622 61 61

Osman Hoca: 0 (505) 832 14 33

Vakfıkebir POMEM Parkur
Etiketlendi:                                                 

Bir yanıt yazın