Polis olmak isteyen birçok genç zamanla bu fikrinden uzaklaşıp başka bölümler okurlar. Ama bazıları polislik hayalinden vazgeçemez. Bugün, başka bölümler okuyup da polis olmak isteyenlere bir şans bulunmaktadır. POMEM olarak bilinen polis meslek eğitim merkezleri üniversitede farklı bölümler okuyan gençleri polis olarak yetiştirmek için kurulmuştur. POMEM’e yerleşmek isteyen gençler bazı sınavları vermek zorundadır. Parkur olarak bilinen fiziki yeterlilik sınavı da bunlardan birisidir. POMEM parkuru her sene Polis Akademisi tarafından açıklanır. Açıklanan bu sınavda belirli sürede belirtilen hareketlerle parkur tamamlanmak zorundadır. Bu sınavı geçebilmek için de adayların bu sınava ciddi bir şekilde hazırlanmaları gerekir. Trabzon POMEM parkur hazırlık kursu olarak Araklı ilçemizdeki polis adaylarına POMEM parkur hazırlık kursu veriyoruz. Araklı POMEM Parkur hazırlık kursu ile polis olma hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Araklı Pomem Parkur

POMEM Parkur Nedir?

POMEM parkur polis olabilmek için belirlenen fiziki yeterliliği ölçen bir sınavdır. Bu sınav POMEM alımlarında başvuru yapan her adaya uygulanmaktadır. 100 puan üzerinden değerlendirilen POMEM parkuru, belirtilen sürede belirli hareketleri tamamlamak ve parkurun son noktasına ulaşmak üzerine kuruludur. 100 puan, bazı hareketlerin eksik yapılması veya süreye göre düşüş gösterir. 60 puanın altına düşen aday mülakata girme şansını kaybeder. Diğer sınavları ve sağlık durumları ne kadar iyi olursa olsun parkuru geçemeyen adaylar başarısız olmuş kabul edilirler. Bu duruma düşmemek için ciddi hazırlık yapılmalıdır.

POMEM Parkurda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu sınavda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. Süre, POMEM parkurda çok önemlidir. Sürenin belirtilen aralıkta gerçekleşmesi gerekir. Ama süre tek başına yeterli olmayacaktır. Eksik yapılması durumunda puan kaybına sebep olacak olan hareketler de burada önem taşımaktadır. Polis adayı gençlerin hem süre hem de doğru hareket dengesini kurması gerekir. Bu, sınav anında dikkat edilmesi gereken noktalardır. Bunlarla birlikte sınava hazırlık sürecinde de dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Bu süreçte sağlığa dikkat edilmeli, doğru beslenme programları uygulanmalı, beden sağlığını koruyacak önlemler alınmalı ve fiziksel bir problemle karşılaşmamaya özen gösterilmelidir.

POMEM Parkura Nasıl Hazırlanılmalıdır?

Bu kadar önem verilmesi gereken sınava nasıl hazırlık yapılmalıdır? Sınavın önemli noktalarını belirtmiştik. Peki bu süreç nasıl ilerlemelidir? POMEM parkura hazırlık nasıl olmalıdır? Araklı ilçemizde POMEM parkur hazırlığı yapan adayların önem göstermesi gereken şey, bu süreçte uzman desteği almaktır. Zira profesyonel yardım almadan, bedeni zorlayan parkur çalışmasına hazırlanmak sakatlanmalara sebep olabilir. Ayrıca, bir program dahilinde çalışılmadığı için rehavet gibi sorunlar da ortaya çıkabilir. Bu da beraberinde sınavı kazanamama sorununu getirebilir. Bu sebeple POMEM parkur hazırlığında polis adayı gençler mutlaka profesyonel destek almalıdır.

Araklı POMEM Parkur Hazırlık Kursu

Trabzon ilimizin Araklı ilçesinde polis olmak isteyen gençlerin kurs arayışlarında onlara en iyi hizmeti verecek olan kursumuz bu süreçte gençlerimizin yanında yer almaktadır. POMEM parkur hazırlığına destek olan kursumuz adaylara bu süreçte yardımcı olacak çalışmalar yaptırmaktadır. Araklı POMEM parkur hazırlık kursu olarak polis adaylarını zorlu parkur sınavına en iyi şekilde hazırlıyoruz. Bu çalışmada kişisel olarak ne kadar çalışma yapılacak, beslenme programı nasıl olacak, hangi harekete ne kadar süre çalışılacak, hedeflenen sürede parkuru tamamlamak için neler yapılacak gibi konularda desteklerde bulunuyoruz. Her adaya kendi fiziksel koşullarına uygun çalışma programları hazırlıyor ve bunları takip ediyoruz. Sağlıklarını korumaları ve hazırlık yaparken herhangi bir sakatlık yaşamamaları için adaylara yol gösteriyoruz. Yani, parkuru tamamlamaları için gereken süreye ulaşmalarında onları en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Araklı POMEM parkur hazırlık kursu olarak sadece POMEM parkur eğitimleriyle beraber diğer polis adayı gençleri de fiziksel yeterlilik sınavlarına hazırlamaktayız. Araklı PMYO parkur hazırlık kursu, Araklı BESYO parkur hazırlık kursu, Araklı bekçilik parkur hazırlık kursu olarak adaylara destek oluyoruz. Sadece polis adaylarını değil subay adaylarını da düşünüyor ve Araklı Subay parkur hazırlık kursu olarak hizmet veriyoruz. Araklı PAEM parkur hazırlık kursu ve Araklı polislik parkur hazırlık kursu olarak bugüne kadar birçok adayın sınavda başarılı olmalarına vesile olduk.

Araklı POMEM Parkur Hazırlık Kursunu Neden Tercih Etmeliyim?

Araklı’da bulunan polis adayı gençlerin POMEM parkur için hazırlık kursu aradıkları bir gerçek. Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Biz, POMEM parkur sınavına gençleri hazırlarken onların fiziksel durumlarına göre planlamalar yapıyor ve çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Programlarımıza dikkatle uyulması için gençleri sıkı bir şekilde takip ediyoruz. Araklı POMEM parkur hazırlık kursunda parkur sınavına hazırlanan gençler kendilerine uygun hazırlanan programa uyarak sınavı başarı ile vereceklerdir. Ayrıca, uzman desteği aldıklarından dolayı sakatlanma veya yanlış yönlendirmeden kaynaklı sorunlar da yaşamazlar. Şahsi hazırlıkların tecrübeden uzak olduğunu ve sorunlar çıkaracağını unutmadan, bir hatanın bir seneyi çöpe atacağının bilincinde olarak uzman desteği almanızı tavsiye ederiz.

Bunların haricinde sadece POMEM parkuruna değil birçok polislik ve subaylık parkuruna da gençleri hazırlıyoruz. Araklı PMYO parkur hazırlık kursu, Araklı bekçi parkur hazırlık kursu, Araklı PAEM parkur hazırlık kursu olarak da hizmet veren kurumumuz Araklı subay parkur hazırlık kursu ve Araklı BESYO parkur hazırlık kursu olarak da çalışmaktadır. Polis ve subay olmak, üniversitelerin BESYO bölümlerine yerleşebilmek için kursumuzu tercih edebilirsiniz.

Araklı POMEM Parkur Kursu Fiyatları

Bugüne kadar birçok konuda, meslek edinmek ve para kazanabilmek için fedakarlık yapan gençlerin, polislik hayalleri için maddi olanakları değerlendirdikleri bir gerçek. POMEM parkur sınavında başarılı oldukları takdirde büyük bir eşiği atlayacak gençlerin, meslek olarak elde edeceklerini düşündüğümüzde hazırlık kursu için bir miktar maddiyatı gözden çıkarmaları beklenir. Biz, Araklı POMEM parkur hazırlık kursu olarak gençleri hayallerine kavuşturmak için çalışıyoruz. Bu süreçte kendilerine destek oluyor ve parkur sınavına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz. Araklı POMEM Parkur hazırlık kursu araştırıldığında, bizim sunduğumuz eğitimin ve desteğin değeri anlaşılacaktır. Üstelik, gençler hayallerine kavuştuklarında bugün harcadıkları paranın kat kat karşılığını da alacaklarını bilmelidirler. Araklı POMEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımız, kişisel durum ve ihtiyacınız olan çalışmaya göre değişiklik göstereceğinden bu konuda bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Araklı PMYO parkur hazırlık kursu, Araklı PAEM parkur hazırlık kursu, Araklı bekçilik parkur hazırlık kursu ve Araklı subay parkur hazırlık kursu fiyatları için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Araklı BESYO parkur hazırlık kursu ve Araklı polislik parkur hazırlık kursu olarak da çalışıyoruz. Bu konular hakkında da bilgi alabilir ve kurslarımızı değerlendirebilirsiniz.

Araklı ilçesi POMEM parkur hazırlık kursu olarak diyeceğimiz şudur ki, bu yolda hiçbir şey size engel olamayacak. Sizin istekli ve arzulu çalışmanız karşısında bu süreci en iyi şekilde tamamlayacağınızı biliyoruz. Bizi tercih ederek sınava en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

İletişim:

İnstagram: instagram.com/trabzonbesyo

Kemal Hoca: 0 (537) 622 61 61

Osman Hoca: 0 (505) 832 14 33

 

Araklı POMEM Parkur
Etiketlendi:                                             

Bir yanıt yazın