Polis olmak hayali olan gençlerin bu hayallerini gerçekleştirmeleri için birçok fırsat bulunmaktadır. Fakat bazı gençler bu fırsatların çoğunu kullanmazlar ve üniversite okuyup mezun olurlar. Başka bölüm okudukları için de polis olma fırsatlarının kalmadığını düşünürler. Fakat son bir fırsat daha bulunuyor. Bu fırsat POMEM olarak bilinmektedir. POMEM olarak bilinen polis meslek eğitim merkezleri üniversite mezunu gençlerin polis olma hayallerini gerçekleştirmektedir. POMEM’e yerleşebilmek için bazı sınavlara girmek gerekmektedir. Halk arasında parkur olarak bilinen fiziki yeterlilik sınavı da bunlardan birisidir. Bu sınav oldukça zorlayıcı olmaktadır. POMEM parkuru her sene Polis Akademisi tarafından belirlenmektedir. Başarıyı sağlamak ve mülakata kalabilmek için adayların bu sınava ciddi bir şekilde hazırlık yapmaları gerekmektedir. Trabzon POMEM parkur hazırlık kursu olarak Arsin ilçemizde ikamet eden polis adaylarını POMEM parkur sınavına hazırlıyoruz. Arsin POMEM Parkur hazırlık kursu ile polislik hayallerinizi ertelemeyin!

POMEM Parkur Nedir?

POMEM adayı gençlerden fiziksel durumlarını ölçen bir sınava girmeleri beklenir. POMEM parkur olarak adlandırılan fiziki yeterliliği ölçen sınav POMEM alımlarında her adaya uygulanmaktadır. POMEM parkuru 100 puan üzerinden değerlendirilir. Adayların belirlenen sürede parkuru bitirmelerine göre düzenlenmiştir. Bu süre içerisinde parkuru bitiremeyen ve 60 puandan daha az puan alan adaylar elenirler. Sağlık durumuna ve diğer sınavlarına bakılmaksızın bu kişiler mülakat aşamasına geçemeyeceklerdir. Bundan dolayı POMEM parkur sınavını geçmek için ciddiyetle ve disiplinle çalışmak gerekmektedir. Ciddi hazırlık da bazı noktalara dikkat etmekle gerçekleşir.

POMEM Parkurda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu sınavda dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Sınav için ve sınava hazırlık için ayrı ayrı olan bu dikkat edilecek noktaları şöyle sıralayabiliriz. Bu sınavda en önemli şey süredir. Adaylar süreyi yakalayabilmek için disiplinli çalışmalı ve süreyi sürekli kontrol etmelidir. Süreyle birlikte, istenen hareketlerin de doğru ve eksiksiz uygulanması gerekir. Bundan dolayı dengeli bir çalışma yapılmalıdır. Hazırlık sürecini doğru bir şekilde yürütmek için de bazı konulara dikkat edilmelidir. Hazırlık yaparken sağlığa dikkat edilmeli, sakatlanma gibi problemlerle karşılaşmamak için gayret sarf edilmeli, gerekiyorsa beslenme programı yapılmalıdır.

Arsin Pomem Parkur

POMEM Parkura Nasıl Hazırlanılmalıdır?

Adayların POMEM parkur sınavı hazırlık sürecinde nelere dikkat edeceklerinden bahsettik. Peki gençler bu sınava nasıl hazırlanmalı? Neler yapmalı ve sınav için hangi çalışmaları yapmalıdır? Arsin ilçemizde POMEM parkur hazırlığı yapan gençlerin bilmesi gereken en önemli şey, emeklerin kısa bir sürede heba olabileceği bu sınava ciddiyetle hazırlanılmalı ve kişisel çalışma yerine uzmanlardan yardım alınmalıdır. Zira şahsi olarak hazırlık yapmak ile profesyonel destek almak arasında çok büyük farklar vardır. Profesyonel yardım almadan, bedeni zorlayan parkur çalışmasına hazırlanmak sakatlanmalara sebebiyet verebilir. Şahsi çalışmada yeterli bir program da uygulanamayabilir. Bu da beraberinde başarısızlığı getirir. Tüm emeğin heba olması anlamına gelen bu duruma düşmemek için profesyonel yardım alınmalıdır.

Arsin POMEM Parkur Hazırlık Kursu

Trabzon’un Arsin ilçesindeki polis adayı gençlerin POMEM parkur sınavına hazırlanmasını sağlayan POMEM parkur hazırlık kursumuz sizi sınava en iyi şekilde hazırlayacaktır. Arsin POMEM parkur hazırlık kursu olarak düzenlediğimiz kurslarda polis adaylarını zorlu fiziki yeterlilik sınavına hazırlıyoruz. Parkur sınavında başarıyı yakalamak için neler gerekiyorsa kursiyerlerimize hepsini anlatıyoruz. Disiplinli çalışma için çalışma rutinleri, beslenme programları, sakatlıklara engel olacak şekilde düzenlenmiş programlarla gençleri bu sınava hazır hale getiriyoruz. Programlarımız kişinin fiziksel durumuna göre belirlenmektedir. Biz bu programlara gençlerin uymalarını sağlayarak başarıyı garantiye alıyoruz. Sağlıklarını korumaları, hazırlık yaparken herhangi bir sakatlık yaşamamaları için adaylara yol gösteriyor ve çalışma programını buna göre oluşturuyoruz.

Arsin POMEM parkur hazırlık kursu olarak sadece POMEM parkur eğitimleri vermiyoruz. POMEM parkuru dışında diğer polis adayı gençleri de parkur sınavlarına yani ilgili parkurlara hazırlamaktayız. Arsin PMYO parkur hazırlık kursu olarak da PMYO parkuruna hazırlanan gençler için en iyi imkanları sunuyoruz. Bununla birlikte Arsin BESYO parkur hazırlık kursu kapsamında da üniversitelerin BESYO bölümlerini hedefleyen gençleri BESYO parkuruna hazırlamaktayız. Bekçi olmak isteyenler için de Arsin bekçilik parkur hazırlığı yaptırıyoruz. Sadece polis adaylarını değil subay adayları için de programlarımız bulunuyor ve Arsin Subay parkur hazırlık kursu olarak hizmet veriyoruz. Arsin PAEM parkur hazırlık kursu ve Arsin polislik parkur hazırlık kursu olarak bugüne kadar birçok genci fiziksel yeterlilik sınavlarına hazırlamış durumdayız.

Arsin POMEM Parkur Hazırlık Kursunu Neden Tercih Etmeliyim?

Arsin’deki polis adayı gençlerin POMEM parkur için hazırlık kursu arayışlarına son veriyoruz. Arsin POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih edebilirsiniz. Peki neden bizi tercih etmelisiniz? Biz, POMEM parkur sınavına gençleri hazırlarken onların durumlarını göz önünde bulundurarak özel programlar hazırlıyoruz. Programa uyumlu çalışma yapmaları ve disiplini sağlamaları için onları kontrol ediyoruz. Arsin POMEM parkur hazırlık kursuna katılan polis adayı gençler kendileri için hazırlanan programa uyarak parkur sınavında istenilen sürede istenilen hareketleri yaparak mülakat aşamasına geçiş yapabilirler. Ayrıca, profesyonel destek aldıkları için hazırlık sürecinde problem yaşama ihtimalleri düşer. Kişisel hazırlık yapmanın risklerini düşünerek, Arsin POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Bunların haricinde sadece POMEM parkuruna değil birçok polislik ve subaylık parkuruna da adayları hazırlıyoruz. Kursumuz, Arsin PMYO parkur hazırlık kursu, Arsin bekçi parkur hazırlık kursu, Arsin PAEM parkur hazırlık kursu Arsin subay parkur hazırlık kursu ve Arsin BESYO parkur hazırlık kursu olarak da çalışmaktadır.

Arsin POMEM Parkur Kursu Fiyatları

POMEM parkur hazırlık kursu olarak kursiyerlerimizin programlarını dikkatle yapıyor, onları sınava en iyi şekilde hazırlıyoruz. Bu programların yılların tecrübesi olduğunu ve bu tecrübenin bir neticesi olarak hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Bu güvenimiz ve tecrübemizden kaynaklı gücümüz ile polis adaylarının polis olabilmelerini sağlayabiliyoruz. Bu sebeple, POMEM parkur hazırlık kursu olarak belirlediğimiz fiyatlar, polis olunca karşılığında alacağınız kazançlara göre küçük kalmaktadır. Strese girmeden, sınava rahatlıkla hazırlanabileceğiniz kurslarımızın hem zaman hem de ruh sağlığı açısından da karşılığı bulunmaktadır. Sosyal hayatlarını erteleyen, zamanlarını buna odaklayan, ailelerine vakit ayıramayan gençlerin maddi olarak da bazı fedakarlıklar yapmaları gerekir. Biz, her kursiyere, fiziksel ve mevcut durumuna göre program hazırladığımızdan dolayı bu konuda net bir ücret söyleyemeyiz. Bu sebeple bizimle iletişime geçmenizi ve fiyat almanızı tavsiye ederiz.

Arsin PMYO parkur hazırlık kursu fiyatları ve Arsin PAEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımız konusunda da yukarıdaki durumlar geçerlidir. Arsin bekçilik parkur hazırlık kursu ve Arsin subay parkur hazırlık kursu fiyatlarında da bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Arsin BESYO parkur hazırlık kursu ve Arsin polislik parkur hazırlık kursu olarak da çalışıyoruz ve adaylardan aynı şekilde fiyat teklifleri almalarını tavsiye ediyoruz.

 

İletişim:

İnstagram: instagram.com/trabzonbesyo

Kemal Hoca: 0 (537) 622 61 61

Osman Hoca: 0 (505) 832 14 33

Arsin POMEM Parkur
Etiketlendi:                                                                                 

Bir yanıt yazın