Polis olmak hayali olan gençlerin bu hayallerini gerçekleştirmeleri her zaman mümkün olmaz. Ama üniversite okuyup mezun olmuş adaylar için bir fırsat bulunuyor. Bu fırsat POMEM olarak bilinmektedir. POMEM olarak bilinen polis meslek eğitim merkezleri lisans ve önlisans mezunu gençlerin polis olma hayallerini gerçekleştiren okullardır. Ama buraya yerleşebilmek için bazı sınavlara girmek gerekir. Fiziki yeterlilik sınavı da bunlardan birisidir. Halk arasında parkur olarak bilinen bu sınav oldukça zorlayıcı olmaktadır. POMEM parkuru her sene Polis Akademisi tarafından belirlenen bazı hareketleri içerir. Başarıyı sağlamak ve mülakata kalabilmek için de adayların bu sınava hazırlık yapmaları gerekmektedir. Trabzon POMEM parkur hazırlık kursu olarak Beşikdüzü ilçemizde ikamet eden polis adaylarına da POMEM parkur sınavına hazırlıyoruz. Beşikdüzü POMEM Parkur hazırlık kursu ile polislik hayallerinize kavuşacaksınız.

POMEM Parkur Nedir?

POMEM parkur olarak adlandırılan fiziki yeterliliği ölçen sınav POMEM alımlarında her adaya uygulanmaktadır ve adayların bu sınavdan başarılı olmaları beklenmektedir. 100 puan üzerinden değerlendirilen POMEM parkuru, adayların belirlenen sürede parkuru bitirmelerine göre düzenlenmiştir. Bu süre içerisinde parkuru bitiremeyen ve 60 puandan daha az puan alan adaylar elenirler. Sağlık durumuna ve diğer sınavlarına bakılmaksızın bu kişiler mülakat aşamasına geçemeyeceklerdir. Bu sebeple POMEM parkur hazırlığı konusunda ciddi bir şekilde çalışmak gerekir. Ciddi hazırlık da bazı noktalara dikkat etmekle gerçekleşir.

POMEM Parkurda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu sınavda dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Sınav için ve sınava hazırlık için ayrı ayrı olan bu dikkat edilecek noktalara şöyle bakabiliriz. Adaylardan parkurun belirli sürelerde tamamlaması beklendiğinden süreyi yakalamak adına çalışılması gerekir. Süreyle birlikte istenen hareketlerin de doğru ve eksiksiz gerçekleştirilmesi gerekir. Bu nedenle ikisi birden dengeli bir şekilde ayarlanmalıdır. Bunlarla birlikte hazırlık sürecini doğru bir şekilde yürütmek için de bazı konulara dikkat edilmelidir. Sağlığa dikkat edilmeli, beden korunmalı, fiziksel bir sakatlığa uğramamaya dikkat edilmeli, beslenme programı yapılmalıdır.

POMEM Parkura Nasıl Hazırlanılmalıdır?

Gençlerin hazırlık sürecinde nelere dikkat edeceklerini anlattık. Gençler bu sınava nasıl hazırlanmalı? Neler yapmalı ve sınav için hangi önlemleri almalıdır? Beşikdüzü ilçemizde POMEM parkur hazırlığı yapan gençlerin bilmesi gereken en önemli şey, bir senelik emeğin karşılığının alınacağı bu sınava şahsi olarak hazırlanılmamasıdır. Şahsi olarak hazırlık yapmak ile profesyonel destek almak arasında çok büyük farklar vardır. Zira profesyonel yardım almadan, bedeni zorlayan parkur çalışmasına hazırlanmak sakatlanmalara sebebiyet verebilir. Şahsi çalışmada yeterli bir program da hazırlanamayabilir. Bu da beraberinde hedefe ulaşamamayı getirir. Tüm emeğin zayi olması anlamına gelen bu duruma düşmemek için uzman yardımı alınmalıdır.

Beşikdüzü POMEM Parkur Hazırlık Kursu

Trabzon Beşikdüzü ilçesinde polis adayı gençlerin POMEM parkur sınavına hazırlanmasını sağlayan POMEM parkur hazırlık kursumuz ile emeğinizin karşılığını alacaksınız. Beşikdüzü POMEM parkur hazırlık kursu olarak düzenlediğimiz eğitimlerde polis adaylarını zorlu parkur sınavına hazırlıyoruz. Parkur sınavında başarıyı yakalamak için neler gerekiyorsa kursiyerlerimize hepsini veriyoruz. Günlük çalışma rutinleri, beslenme programı, egzersizler, sakatlıklara engel olacak şekilde düzenlenmiş programlarla gençleri bu sürece en iyi şekilde hazırlıyoruz. Programlarımız kişinin fiziki durumuna göre belirlenmektedir ve bu programlara gençlerin riayet etmelerini sağlayarak başarıyı garantiye alıyoruz. Sağlıklarını korumak, hazırlık yaparken herhangi bir sakatlık yaşamamak için adaylara yol gösteriyor ve programımızı buna göre şekillendiriyoruz.

Beşikdüzü POMEM parkur hazırlık kursu olarak sadece POMEM parkur eğitimleri vermiyoruz. POMEM parkuru dışında diğer polis adayı gençleri de fiziksel yeterlilik sınavlarına yani ilgili parkurlara hazırlamaktayız. Beşikdüzü PMYO parkur hazırlık kursu olarak da PMYO parkuruna hazırlanan gençler için en iyi imkanları sunuyoruz. Bununla birlikte Beşikdüzü BESYO parkur hazırlık kursu kapsamında da üniversitelerin BESYO bölümlerini hedefleyen gençleri BESYO parkuruna hazırlamaktayız. Bekçi olmak isteyenler için de Beşikdüzü bekçilik parkur hazırlığı yaptırıyoruz. Sadece polis adaylarını değil subay adayları için de programlarımız bulunuyor ve Beşikdüzü Subay parkur hazırlık kursu olarak hizmet veriyoruz. Beşikdüzü PAEM parkur hazırlık kursu ve Beşikdüzü polislik parkur hazırlık kursu olarak bugüne kadar birçok genci fiziksel yeterlilik sınavlarına hazırlamış durumdayız.

Beşikdüzü POMEM Parkur Hazırlık Kursunu Neden Tercih Etmeliyim?

Beşikdüzü’deki polis adayı gençlerin POMEM parkur için hazırlık kursu aradıkları bir gerçek. Beşikdüzü POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih edebilirsiniz. Peki neden bizi tercih etmelisiniz? Biz, POMEM parkur sınavına gençleri hazırlarken onların fiziksel durumlarını göz önünde bulundurarak program hazırlıyoruz. Gençlerden bu geliştirdiğimiz programa dikkatli bir şekilde uymalarını bekliyoruz. Beşikdüzü POMEM parkur hazırlık kursuna katılan polis adayı gençler kendileri için hazırlanan programa uyarak parkurda istenilen sürede istenilen hareketleri yapıp mülakat aşamasına geçiş yapabilirler. Ayrıca, profesyonel destek aldıkları için hazırlık sürecinde herhangi bir problem de yaşamazlar. Kişisel hazırlık yapmanın risklerini düşünerek, Beşikdüzü POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih edebilir ve hem zamanınızı harcamaz hem de strese girmezsiniz.

Bunların haricinde sadece POMEM parkuruna değil birçok polislik ve subaylık parkuruna da gençleri hazırlıyoruz. Kursumuz Beşikdüzü PMYO parkur hazırlık kursu, Beşikdüzü bekçi parkur hazırlık kursu, Beşikdüzü PAEM parkur hazırlık kursu Beşikdüzü subay parkur hazırlık kursu ve Beşikdüzü BESYO parkur hazırlık kursu olarak da çalışmaktadır. Hayallerinize ulaşmak için mutlaka bizi tercih edin.

Beşikdüzü POMEM Parkur Kursu Fiyatları

POMEM parkur hazırlık kursu olarak kursiyerlerimizin programlarını dikkatle yapıyor, onları sınava en iyi şekilde hazırlıyoruz. Bu programların yılların tecrübesi olduğunu ve bu tecrübenin bir neticesi olarak hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Polis adayı gençler, parkur sınavını başarıyla geçtikleri taktirde kısa sürede polis olabilecekler ve harcadıkları maddiyatı kısa sürede karşılayabileceklerdir. Bu sebeple, POMEM parkur hazırlık kursu olarak belirlediğimiz fiyatlar karşılığında alacağınız kazançlara göre çok küçük kalmaktadır. Strese girmeden, sınava rahatlıkla hazırlanabileceğiniz kurslarımızın maddi olarak hem zaman hem de ruh sağlığı açısından da karşılığı bulunmaktadır. Birçok konuda fedakarlık yapan gençlerin bu konuda gönül rahatlığıyla, karşılığında en iyi kursu alacaklarını bilerek bizi tercih etmelerini tavsiye ederiz. Her kursiyere, fiziksel ve mevcut durumunu göz önünde bulundurarak program hazırladığımız için bu konuda net bir fiyat söyleyemeyiz. Bu sebeple bizimle iletişime geçmenizi ve fiyat almanızı tavsiye ederiz.

Beşikdüzü PMYO parkur hazırlık kursu fiyatları ve Beşikdüzü PAEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımız konusunda da yukarıdaki durumlar geçerlidir. Beşikdüzü bekçilik parkur hazırlık kursu ve Beşikdüzü subay parkur hazırlık kursu fiyatlarında da bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Beşikdüzü BESYO parkur hazırlık kursu ve Beşikdüzü polislik parkur hazırlık kursu olarak da çalışıyoruz ve adaylardan aynı şekilde fiyat teklifleri almalarını tavsiye ediyoruz.

Hayallerinize giden yolda Beşikdüzü ilçesi POMEM parkur adayları olarak hiçbir şey size engel olamayacak. Beşikdüzü POMEM parkur hazırlık kursu olarak mutlaka bizi tercih edin ve parkur sınavına en iyi şekilde hazırlanın.

 

 

İletişim:

İnstagram: instagram.com/trabzonbesyo

Kemal Hoca: 0 (537) 622 61 61

Osman Hoca: 0 (505) 832 14 33

Beşikdüzü POMEM Parkur
Etiketlendi:                                                                                                     

Bir yanıt yazın