Polislik hayalini gerçekleştirmek isteyen ama buna fırsat bulamayan birçok genç vardır. Bunlar üniversitelerde farklı bölümler okurlar ama içlerindeki polislik aşkı hiç bitmez. İşte bu gençlere sunulan bir fırsat vardır. POMEM yani polis meslek eğitim merkezleri üniversite mezunu gençleri polislik mesleğine hazırlayan, Polis Akademisi bünyesinde kurulmuş bir okuldur. Ama bu okula girebilmek için bazı şartları yerine getirmek gerekir. Fiziksel yeterlilik de bunlardandır. Parkur olarak bilinen bu sınavın içeriğini Polis Akademisi her sene açıklamaktadır. Bir süresi ve yapılması gereken hareketleri olan bu sınav oldukça zorlayıcıdır. Zorlu ve zorlayıcı bir çalışması olan bu sınav için haliyle çok çalışmak gerekir. Biz, Trabzon POMEM parkur hazırlık kursu olarak Tonya ilçemizdeki polis adayı gençlere de POMEM parkur hazırlık kursu veriyoruz.

Tonya POMEM Parkur
Tonya POMEM Parkur

POMEM Parkur Nedir?

POMEM parkur, polis olmak isteyen gençlerin fiziksel yeterliliğini ölçer. Bu ölçümü de yaparken de belirli kriterler kullanır. Bu kriterler, belirli bir sürede belirli hareketler yapılmasıdır. 100 puan üzerinden değerlendirilen bu sınavda süreyle birlikte hareketlerin de çok önemi vardır. Polis adayları bu sınavda en az 60 puan almalı ve istenilen süre içerisinde parkuru tamamlamalıdır. 60 puandan az alan adaylar bu sınavdan elenir. Bu sınavdan elenen adaylar mülakata katılamazlar ve bir sonraki sınavı beklemek durumunda olurlar. Bu sebeple POMEM parkur sınavına en iyi şekilde hazırlık yapmak gerekir.

POMEM Parkurda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu sınavda adayların dikkat etmesi gereken birçok şey bulunuyor. Süre bunların en önemlisidir. Maksimum süre, bu parkurun tamamlanması için belirlenmiş süredir. Adaylar hazırlık sırasında bu sürenin altında süreler yapmak durumundadır. Diğer önemli şey de hareketlerdir. Parkuru oluşturan bu hareketlerin de önemi çok büyüktür. Adaylar puanlarını bu hareketleri doğru yapıp yapmamaya göre alırlar. Gençler hazırlık yaparken hem süreye hem de hareketlere dikkat etmelidirler. Bunlarla beraber sınava nasıl hazırlanıldığı da önemli şeylerdendir. Hazırlık sürecinde sakatlık yaşamama, düzenli beslenme, fiziksel zorlamadan uzak durma gibi şeylere dikkat edilmelidir.

POMEM Parkura Nasıl Hazırlanılmalıdır?

Bu parkur sınavı için nelere dikkat edileceğini anlattık. Parkura nasıl hazırlanılmalı ve bu hazırlık sürecinde neler yapılmalı, neler yapılmamalıdır? Tonya ilçemizde POMEM parkur hazırlığı yapan polis adayı gençler, kendilerini riske atacak yöntemlere başvurmamalıdır. Bu risk doğuran şeylerden birisi kişisel olarak bu sınava hazırlanmaktır. Kişisel olarak çalışmak, yanlış çalışmalar yapmak ve beraberinde fiziksel sorunlar ortaya çıkarır. Bunun haricinde de yanlış bir şekilde çalışarak süreyi tutturamama gibi problemlere sebep olur. Bu sebeple profesyonellerden yardım almak ve hazırlığı bu kişilerin gözetiminde gerçekleştirmek gerekir. Profesyonel destek alınmadığında istenilen sonuca ulaşmada sıkıntılar yaşanır, hazırlık sürecinde yanlış yoldan ilerleme gibi durumlar ortaya çıkar. Unutulmamalıdır ki programsız çalışmak sorun doğurur. Uzman yardımından uzak çalışmalar istenmeyen şeylere sebep olur. Neticesinde de sene kaybı veya psikolojik çöküntü yaşanabilir. Bu sebeple POMEM parkur hazırlığında gençler mutlaka profesyonel destek almalıdır.

Tonya POMEM Parkur Hazırlık Kursu

Tonya POMEM Parkur hazırlık kursu olarak parkur sınavına adayları en iyi şekilde hazırlamaktayız. Profesyonel yardım çerçevesinde adaylara programlar hazırlıyor ve onların başarıya ulaşmalarını sağlıyoruz. Tecrübemizle düzenlediğimiz çalışma rutinleri polis adayı gençleri en iyi şekilde fiziksel sınava hazırlayacaktır. Hangi harekete ne kadar süre çalışacaklarını, hedeflenen sürede parkuru tamamlamak için neler yapacakları gibi konularda da onlara yardımcı oluyoruz. Çalışma programı ve rutin çalışma takvimi onlara başarıyı getirecektir ve biz bunu onlar için en iyi şekilde düzenlemekteyiz. Üstelik biz, gençlerin fiziksel koşullarını düşünerek onları çalıştırmaktayız. Sakatlık yaşamamaları, fiziksel zorlanmalara düşmemeleri için onlara profesyonel desteğin gücünü hissettiriyoruz. En önemlisi de onları bu sınava en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Tonya POMEM parkur hazırlık kursu olarak sadece POMEM parkur eğitimleri vermiyoruz. POMEM parkuru dışında diğer polis adayı gençleri de fiziksel yeterlilik sınavlarına hazırlamaktayız. Tonya PMYO parkur hazırlık kursu, Tonya BESYO parkur hazırlık kursu Tonya bekçilik parkur hazırlık kursu ve Tonya Subay parkur hazırlık kursu olarak da hizmet veriyoruz. Tonya PAEM parkur hazırlık kursu ve Tonya polislik parkur hazırlık kursu olarak bugüne kadar birçok genci parkur sınavlarına hazırladık ve onların başarılı olmalarını sağladık.

Tonya POMEM Parkur Hazırlık Kursunu Neden Tercih Etmeliyim?

Tonya ilçesindeki polis adayı gençler POMEM parkur sınavına hazırlanmak için en iyi hazırlık kursunu aramaktadırlar. En iyi hazırlık kursu ve parkuru tamamlayacak hazırlığı onlara sağlayacak profesyonel ekibi bulmak onların da hakkı. Bunları sağlayan kurumumuz, sizi sınava en iyi şekilde hazırlayacaktır ve bundan ötürü bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Her adayı ayrı ayrı değerlendirerek hepsine özel programlar geliştiriyoruz. Sadece program çıkarmıyor, buna uymalarını ve uyum göstermelerini de kontrol ediyoruz. Tonya POMEM parkur hazırlık kursunu tercih eden gençler, uzman desteğini hissedecek ve sınavda başarılı olabileceklerdir. Üstelik sınav hazırlığı sürecinde oluşabilecek problemlerin de üstesinden profesyonel yardım ile rahatça gelebileceklerdir. POMEM parkur sınavına şahsi olarak çalışmak, hatalı çalışmaya sebep olarak bütün emekleri heba eder. Hazırlık kursları bunları engelleyecektir. Siz de polislik hayalinizi gerçekleştirmek ve parkuru tamamlamak için bizi tercih edebilirsiniz.

Kursumuz bunun dışında sadece POMEM parkuruna değil birçok polislik ve subaylık parkuruna da gençleri hazırlıyoruz. Tonya PMYO parkur hazırlık kursu, Tonya bekçi parkur hazırlık kursu, Tonya PAEM parkur hazırlık kursu, Tonya subay parkur hazırlık kursu ve Tonya BESYO parkur hazırlık kursu olarak da hizmet veriyoruz.

Tonya POMEM Parkur Kursu Fiyatları

Bu yolda birçok şeyden vazgeçen gençler! Tonya POMEM parkur hazırlık kursu fiyatları konusunda da bazı konularda feragat yapmak gerekiyor. Nasıl ki sosyal hayatınızı ertelediniz, başka şeylerle ilgilenmeyerek bu yola baş koydunuz, parkur sınavında başarılı olmak için de her türlü imkanı değerlendirmelisiniz. Parkur sınavı zorlu bir sınavdır ve bunun için de bazı kurslara gitmek ve yardım almak gerekir. Başarıyı sağlayacak olan da en iyi kurslardır. Biz, Tonya POMEM parkur hazırlık kursu olarak gençleri en iyi şekilde parkur sınavına hazırlıyoruz. Onlara destek oluyor, parkur sınavını kazanacak şekilde hazırlık yapmalarını sağlıyoruz. Tonya POMEM Parkur hazırlık kursu fiyatları konusunda şunu söyleyebiliriz ki, biz gençlere en iyi hazırlık kursu sürecini sağlamayı amaçlıyoruz. Bunlardan ötürü gençler harcadıkları parayı hiç düşünmemelidirler. Çünkü polis olduklarında karşılığını kat kat alacaklardır. Biz fiyatlarımızı belirlerken ihtiyaçlara göre program çıkarıyor ve fiyat belirliyoruz. Bu sebeple Tonya POMEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımız için net bir şey söyleyemeyiz. Bu bakımdan bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Tonya PMYO parkur hazırlık kursu fiyatları, Tonya PAEM parkur hazırlık kursu fiyatları, Tonya bekçilik parkur hazırlık kursu fiyatları, Tonya subay parkur hazırlık kursu fiyatları konusunda da bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Tonya BESYO parkur hazırlık kursu ve Tonya polislik parkur hazırlık kursu olarak da çalışıyoruz ve adaylardan aynı şekilde fiyat teklifleri almalarını tavsiye ediyoruz.

Tonya POMEM Parkur
Etiketlendi:                                                                     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir