Birçok çocuğun hayali polis olmaktır. Fakat zamanla birçoğu bu hayalinden vazgeçer. Polislik hayali kuran birçok genç üniversitelerde farklı bölümler okumuşlardır. Fakat yine de polis olmak isteyen birçok genç bulunmaktadır. Bu gençlere sunulan bir fırsat vardır. Polis Akademisi tarafından kurulan POMEM, bu fırsatın ta kendisidir. POMEM yani polis meslek eğitim merkezleri üniversite mezunu gençleri mesleğe hazırlamaktadır. Fakat POMEM’e kabul edilmek için bazı sınavlara girmek gerekir. Parkur adı verilen fiziki yeterlilik sınavı da bunlardan biridir. Polis Akademisi parkuru her sene duyurur. Adaylar bu parkurdaki hareketleri belirtilen sürede tamamlamak zorundadır. Haliyle sınavı geçebilmek için çok çalışmak gerekir. Biz, Trabzon POMEM parkur hazırlık kursu olarak Düzköy ilçemizde ikamet eden polis adaylarına da POMEM parkur hazırlık kursu veriyoruz.

duzkoy spor salonu

POMEM Parkur Nedir?

POMEM’e girebilmek için bazı şartları sağlamak lazımdır. Fiziksel şartlar da bunlardan birisidir. Bu şartları taşıyan kişileri belirleyen sınav da parkur olarak bilinir. POMEM parkur sınavında adaylardan belirli sürelerde belirli hareketleri yapmaları istenir. Değerlendirilmesi de süre ve puan üzerinden yapılır. Polis adayları bu sınavda en az 60 puan almalı ve istenilen süre içerisinde parkuru tamamlamalıdır. Bunu yerine getiremeyenler elenirler. Elenen adaylar mülakat aşamasına geçemediklerinden hayallerini bir başka sınava ertelemek zorunda kalırlar. Bu sebeple POMEM parkur sınavına en iyi şekilde hazırlık yapmak gerekir.

POMEM Parkurda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu sınav için dikkat edilmesi gereken ve adayların bunları mutlaka yerine getirmesi lazım gelen noktalar vardır. Süre bunların başında gelir. Parkur, belirtilen süre içinde tamamlanmalıdır. Hazırlık çalışmalarında süreye dikkat edilmeli ve buna göre çalışılmalıdır. Parkurda istenen hareketler de burada çok önem arz eder. Yapılmayan veya eksik yapılan her hareket eksi puandır. 60 puanın altına düşüldüğünde başarısız olunmaktadır. Bu sebeple polis adayı gençler süre ve puan odaklı olmalı, bunları yerine getirecek şekilde hazırlık yapmalıdır. Sınava hazırlık süreci de mühimdir. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken birçok şey bulunmaktadır. Sağlık, beslenme, sakatlıklardan korunma, düzenli çalışma gibi birçok nokta bulunuyor ve adayların her birine önem göstermesi gerekiyor.

POMEM Parkura Nasıl Hazırlanılmalıdır?

POMEM parkur sınavı için nelere dikkat edileceğini anlattık. Peki sınava nasıl hazırlanmak gerekir? Neler yapmak ve nelerden kaçınmak gerekir? Düzköy ilçemizde POMEM parkur hazırlığı yapan polis adayı gençler sınava kişisel olarak hazırlanmanın büyük riski olduğunu bilmelidir. Çünkü parkur sınavına hazırlık vücudu zorlamaktadır. Zorlanan vücut çeşitli reaksiyonlar gösterebilir veya sakatlanma gibi durumlar ortaya çıkabilir. Bunun önüne geçmek için de uzmanlardan destek alarak çalışma yapmak gerekir. Profesyonel destek alınmadığında kötü sonuçlar ortaya çıkacaktır. Ayrıca, uzman yardımı olmadığında hedeflenen sonuçlara ulaşmada da problemler yaşanır. Programsız çalışmak sorun doğurur ve profesyonel yardımdan uzak çalışmalar istenmeyen şeylere sebep olur. Bu sebeple POMEM parkur hazırlığında gençler mutlaka profesyonel destek almalıdır.

Düzköy POMEM Parkur Hazırlık Kursu

Düzköy POMEM Parkur hazırlık kursu olarak gençleri, tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle parkur sınavlarına en iyi şekilde hazırlıyoruz. Polis adayı gençlere bu süreçte en iyi programı hazırlıyor ve parkurda başarılı olmaları için profesyonel destekte bulunuyoruz. Onlar için hazırladığımız çalışma rutinleri onları en iyi şekilde sınava hazırlamaktadır. Ayrıca beslenme programı yapmalarını da sağlıyoruz. Hangi harekete ne kadar süre çalışacaklarını, hedeflenen sürede parkuru tamamlamak için neler yapacakları gibi konularda da onlara yardımcı oluyoruz. Tüm bu yaptıklarımız onların başarılı olmaları içindir. Biz, polis adayı gençlerin fiziksel koşullarını düşünerek onları yönlendiriyoruz. Bu süreçte sakatlık yaşamamaları, fiziksel zorlanmalara düşmemeleri için çalışıyoruz. En önemlisi de onları bu sınava en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Düzköy POMEM parkur hazırlık kursu olarak sadece POMEM parkur eğitimleri vermiyoruz. POMEM parkuru dışında diğer polis adayı gençleri de fiziksel yeterlilik sınavlarına hazırlamaktayız. Düzköy PMYO parkur hazırlık kursu, Düzköy BESYO parkur hazırlık kursu Düzköy bekçilik parkur hazırlık kursu ve Düzköy Subay parkur hazırlık kursu olarak da hizmet veriyoruz. Düzköy PAEM parkur hazırlık kursu ve Düzköy polislik parkur hazırlık kursu olarak bugüne kadar birçok genci parkur sınavlarına hazırladık ve onların başarılı olmalarını sağladık.

Düzköy POMEM Parkur Hazırlık Kursunu Neden Tercih Etmeliyim?

Düzköy ilçesindeki polis adayı gençler POMEM parkur sınavına hazırlanmak için en iyi hazırlık kursunu aramaktadırlar. En iyi hazırlık kursu ve parkuru tamamlayacak hazırlığı onlara sağlayacak profesyonel ekibi bulmak onların da hakkı. Bundan dolayı, Düzköy POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih edebilirsiniz. Biz, POMEM parkur sınavına hazırlanan adaylara onların fiziksel durumlarına göre program çıkarıyoruz. Onlara çıkardığımız programa dikkatli bir şekilde uymalarını da sağlıyoruz. Düzköy POMEM parkur hazırlık kursuna kayıt olan polis adayı gençler, uzman yardımı aldıklarından bu sınavı en iyi şekilde verebileceklerdir. Ayrıca, profesyonel destek aldıkları için çalışmadan kaynaklı herhangi bir sakatlanma veya yanlış yönlendirme sebepli problemlerle de karşılaşmayacaklardır. POMEM parkur sınavına şahsi olarak çalışmak, hatalı çalışmaya sebep olarak bir senelik emeği heba etme ihtimalini ortaya çıkarır. Bundan ötürü profesyonel destek alınacak ve kazanma ihtimalini artıracak hazırlık kurslarını tercih etmelisiniz. Biz bunları size sağlıyoruz.

Kursumuz bunun dışında sadece POMEM parkuruna değil birçok polislik ve subaylık parkuruna da gençleri hazırlıyoruz. Düzköy PMYO parkur hazırlık kursu, Düzköy bekçi parkur hazırlık kursu, Düzköy PAEM parkur hazırlık kursu, Düzköy subay parkur hazırlık kursu ve Düzköy BESYO parkur hazırlık kursu olarak da hizmet veriyoruz.

akcaabat duzkoy spor salonu

Düzköy POMEM Parkur Kursu Fiyatları

Gençler POMEM’e hazırlanırken birçok konuda fedakarlık yapmaktadırlar. Zamanlarını ve ceplerindeki paraları harcayan gençler arkadaşlarına vakit ayırma, aileleriyle gezme gibi sosyal aktiviteleri de ötelemektedirler. Haliyle bunun karşılığını da meslek sahibi olarak alma peşindedirler. Ama meslek için bazı kurslara gitmek ve profesyonel yardım almak gerekir. Doğal olarak gençler parkur sınavına hazırlanırken de hazırlık kursuna gitmektedirler. Başarıyı sağlayacak olan da en iyi kurslardır. Yanlış tercihler zaman ve para olarak çok şey götürmektedir. Biz, Düzköy POMEM parkur hazırlık kursu olarak gençleri bu yolda en iyi şekilde parkur sınavına hazırlıyoruz. Onlara destek oluyor, parkur sınavını kazanacak şekilde hazırlık yapmalarını sağlıyoruz. Akçaabat Düzköy POMEM Parkur hazırlık kursu fiyatları araştırıldığında, bizim sunduğumuz imkanları göreceklerdir. Biz gençlere en iyi hazırlık kursu sürecini sağlamayı amaçlıyoruz. Düzköy POMEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımızda için net bir şey söyleyemeyiz zira fiyatlarımız kursun süresine ve kişisel duruma göre değişiklik göstermektedir. Bu bakımdan bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Düzköy PMYO parkur hazırlık kursu fiyatları, Düzköy PAEM parkur hazırlık kursu fiyatları, Düzköy bekçilik parkur hazırlık kursu fiyatları, Düzköy subay parkur hazırlık kursu fiyatları konusunda da bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Düzköy BESYO parkur hazırlık kursu ve Düzköy polislik parkur hazırlık kursu olarak da çalışıyoruz ve adaylardan aynı şekilde fiyat teklifleri almalarını tavsiye ediyoruz.

Düzköy POMEM Parkur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir