Birçok genç polislik hayali kurar. Ama bazıları buna erişebilir. Üniversiteyi başka bölümlerde okuyup da polis olmak isteyen gençler de bulunmaktadır. Son dönemlerde bu gençlere sunulan fırsatlardan birisi POMEM’dir. POMEM olarak bilinen polis meslek eğitim merkezleri üniversite mezunu gençleri polis olarak yetiştirmek için açılmıştır. POMEM’e yerleşebilmek için bazı sınavlardan geçmek gerekir. Parkur olarak bilinen fiziki yeterlilik sınavı da bunlardan birisidir. Bu parkur, Polis Akademisi tarafından her sene belirlenir ve ne kadar sürede hangi hareketlerin istendiği belirtilir. Zorlayıcı bu sınavı geçmek için adayların bu sınava hazırlık yapmaları gerekmektedir. Trabzon POMEM parkur hazırlık kursu olarak Çarşıbaşı ilçemizde yaşayan polis adaylarına da POMEM parkur hazırlık kursu veriyoruz. Çarşıbaşı POMEM Parkur hazırlık kursu ile polisliğe adım atmaya ne dersiniz?

POMEM Parkur Nedir?

POMEM parkur olarak adlandırılan bu sınav, polis olabilmek için belirlenen fiziki yeterliliği ölçer. Her adaya uygulanan bu sınavda hem süre hem de hareketler çok önemlidir. 100 puan üzerinden değerlendirilmektedir. Adaylar, ilan edilen süre içerisinde bu parkuru tamamlamakla mükelleftir. Hem süre hem de belirlenen hareketleri gerçekleştiremeyen adaylar elenir. Diğer sınavları ve sağlık durumları ne olursa olsun parkuru geçemeyen adaylar mülakata girememektedirler. Bu da gösteriyor ki POMEM parkuruna ciddi bir şekilde hazırlanmak gerekiyor.

POMEM Parkurda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu sınavda dikkat edilmesi gereken çok nokta vardır. Öncelikle, aday, belirli bir sürede bu parkuru tamamlamalıdır. Süre aşımında elenme gerçekleşmektedir. Süreyle beraber belirlenmiş hareketlerin de eksiksiz yapılması gerekmektedir. 100 puan üzerinden değerlendirilen bu sınavda yanlış her hareket puan kaybına sebep olur. Bundan dolayı adayların hem süre hem de doğru hareket dengesini kurması beklenmektedir. Bunlarla birlikte hazırlık sürecinde sağlığa çok dikkat edilmelidir. Doğru beslenme programları uygulamalı, beden sağlığını koruyacak önlemler alınmalıdır. Fiziksel bir problem yaşamak sınava girememek anlamına gelmektedir.

POMEM Parkura Nasıl Hazırlanılmalıdır?

Bu süreçte nelere dikkat edileceğini anlattık. Ama sınava nasıl hazırlık yapılacak? Gençler POMEM parkuruna nasıl hazırlanmalıdır? Çarşıbaşı ilçemizde POMEM parkur hazırlığı yapan gençlerin bilmesi gereken şey, şahsi olarak çalışmanın bazı problemlere sebep olabileceğidir. Parkur çalışması bedeni zorlamaktadır ve profesyonel destek alınmadığında zorlayıcı çalışmalar sakatlanmalara sebep olabilir. Ayrıca şahsi olarak hazırlanıldığında doğru hazırlık programı yapılamayabilir. Bu da hazırlığın başarısız olmasına sebep olur. Bu nedenle POMEM parkur hazırlığında gençler mutlaka uzman desteği almalıdır.

Çarşıbaşı POMEM Parkur Hazırlık Kursu

Trabzon Çarşıbaşı ilçesinde polis adayı gençlerin POMEM parkur hazırlığına destek olan kursumuz gençlere bu süreçte en iyi çalışmayı sağlayan programlar düzenlemektedir. Çarşıbaşı POMEM parkur hazırlık kursu olarak düzenlediğimiz eğitimlerde gençleri zorlu parkur sınavına en iyi şekilde hazırlıyoruz. Başarıyı sağlayan her şeyi adaylara sunmakta ve onları yönlendirmekteyiz. Kişisel çalışmalar nasıl yapılmalı, günlük beslenme programı nasıl olmalı, hangi harekete ne kadar çalışılmalı, hedeflenen sürede parkuru tamamlamak için neler yapılmalı gibi tüm konularda polis adayı gençlerimize destek oluyoruz. Fiziksel durumlarına göre ayarlayacağımız programları onlara sunuyor ve kontrolünü sağlıyoruz. Sağlıklarını korumaları, hazırlık sırasında herhangi bir sakatlık yaşamamaları için adaylara yardımcı oluyoruz. Yani, parkuru tamamlaması gereken süreye ulaşmaları için gençleri bu sınavlara hazırlıyoruz.

Çarşıbaşı POMEM parkur hazırlık kursu olarak POMEM parkur eğitimleri dışında diğer parkur sınavlarına da gençleri hazırlamaktayız. Çarşıbaşı PMYO parkur hazırlık kursu olarak gençlere yardımcı oluyoruz. PMYO parkuruna hazırlanan adaylara imkanlar sağlıyoruz. Bununla birlikte üniversitelerin BESYO bölümlerine hazırlanan öğrencilere Çarşıbaşı BESYO parkur hazırlık kursu kapsamında hazırlıklar yaptırıyoruz. Bekçilik yapmak isteyen gençler için de Çarşıbaşı bekçilik parkur hazırlığı yaptırıyoruz. Sadece polis adaylarını değil subay adaylarına da destek oluyor ve Çarşıbaşı Subay parkur hazırlık kursu olarak çalışmalar yapıyoruz. Çarşıbaşı PAEM parkur hazırlık kursu ve Çarşıbaşı polislik parkur hazırlık kursu olarak birçok adayı istedikleri mesleğe kavuşturmanın sevincini yaşıyoruz.

Çarşıbaşı POMEM Parkur Hazırlık Kursunu Neden Tercih Etmeliyim?

Çarşıbaşı ilçemizde bulunan polis adayı gençlerin POMEM parkur sınavı için hazırlık kursu aradıkları bir gerçek. Çarşıbaşı POMEM parkur hazırlık kursu olarak sizlere hizmet veriyoruz. POMEM parkur sınavına hazırlanan gençler için program hazırlarken onların fiziksel durumlarını göz önünde bulunduruyoruz. Onlar için bir program geliştiriyor ve geliştirdiğimiz programa dikkatli bir şekilde uyulmasını kontrol ediyoruz. Çarşıbaşı POMEM parkur hazırlık kursuna kayıt olan polis adayı gençlerimiz onlara hazırladığımız programlara uyarak istedikleri süre içerisinde parkuru eksiksiz ve hatasız tamamlayabilirler. Üstelik profesyonel destek aldıkları için sakatlanma, yaralanma veya yanlış hazırlanma gibi sorunlarla da karşılaşmazlar Kişisel olarak hazırlanmanın bir seneyi çöpe atmak olabileceğini belirterek, Çarşıbaşı POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih etmenizi bekleriz.

Ayrıca POMEM parkuruna değil birçok polislik ve subaylık parkuruna da gençleri hazırlamaktayız. Kurumumuz Çarşıbaşı PMYO parkur hazırlık kursu olarak, Çarşıbaşı bekçi parkur hazırlık kursu, Çarşıbaşı PAEM parkur hazırlık kursu, Çarşıbaşı subay parkur hazırlık kursu ve Çarşıbaşı BESYO parkur hazırlık kursu olarak da çalışmaktadır. Çarşıbaşı polislik parkur hazırlık kursu için mutlaka bizi tercih edin.

Çarşıbaşı POMEM Parkur Kursu Fiyatları

Polis olmak için birçok şeyden fedakarlık yapan gençler, bu yoldaki en büyük engellerden birisi olan parkur sınavı için de bazı fedakarlıkları göstermelidirler. Zira, zaman, sosyal hayat, başka işler, aile gibi birçok konuda hayallerini öteleyen veya harcamalar yapan bu gençlerin POMEM parkur hazırlığı için de maddi olanaklarını kullanmaları beklenir. Biz, bu yolda gençlere en iyi yol göstericiliği sağlıyor ve onları parkur sınavına en iyi şekilde hazırlanmaları için uğraş veriyoruz. Çarşıbaşı POMEM parkur hazırlık kursu olarak bu sunduğumuz imkanlar ve yaptığımız çalışmalar adaylara meslek olarak geri dönmektedir. Çarşıbaşı POMEM Parkur hazırlık kursu fiyatlarını araştırdıklarında, bizim fiyat politikamızın ve sunduğumuz avantajların aslında ne kadar değerli olduğu belirlenebilir. Polis olarak göreve başladığınızda kazanacağız paranın da harcadıklarınız yanında ne kadar büyük olduğunu kabul edersiniz. Fiyat konusunda, uzmanından yardım aldığınızı unutmayın. Üstelik biz, Çarşıbaşı POMEM parkur hazırlık kursu olarak detaylı çalışmalar yapıyoruz. Doğal olarak fiyatlandırma kursun süresine ve kişisel durumunuza göre değişiklik göstermektedir. Bu bakımdan bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Çarşıbaşı PMYO parkur hazırlık kursu fiyatları ve Çarşıbaşı PAEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımız konusunda da yukarıdaki durumlar geçerlidir. Çarşıbaşı bekçilik parkur hazırlık kursu, Çarşıbaşı subay parkur hazırlık kursu, Çarşıbaşı BESYO parkur hazırlık kursu ve Çarşıbaşı polislik parkur hazırlık kursu olarak da çalışıyoruz ve adaylardan aynı şekilde fiyat teklifleri almalarını tavsiye ediyoruz.

POMEM öğrencisi olmak ve polis olabilmek için hayallerinizi ertelemeyin. Trabzon ilimizin Çarşıbaşı ilçesinde yaşayan siz değerli polis adaylarına hiçbir şey engel olamaz. Çarşıbaşı POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih ederek hayallerinize ulaşın.

Çarşıbaşı POMEM Parkur
Etiketlendi:                                                                             

Bir yanıt yazın