Polislik hayali kuran ama üniversitelerde başka bölümler okuyan gençlerin bir fırsatı olduğunu biliyor musunuz? Bu fırsat Polis Akademisi tarafından kurulan bir eğitim merkezinin eğitim programıdır. POMEM olarak bilinen polis meslek eğitim merkezleri lisans ve önlisans mezunu gençleri polislik mesleğine hazırlamaktadır. POMEM’e kabul edilmek için de bazı şartlar bulunuyor. Fiziksel yeterlilik sınavı da bunlardan birisidir. Bu sınav parkur olarak da bilinmektedir. POMEM parkuru her sene Polis Akademisi tarafından ilan edilen ve bazı hareketleri içeren bir sınavdır. Polis adayları bu hareketleri belirlenen süre içerisinde tamamlamak zorundadırlar. Doğal olarak sınavı geçebilmek için ciddi bir hazırlık süreci geçirmek gerekir. Trabzon POMEM parkur hazırlık kursu olarak Of ilçemizde ikamet eden polis adaylarına da POMEM parkur hazırlık kursu vermekteyiz.

POMEM Parkur Nedir?

Polis olabilmek için belirlenmiş bazı fiziksel kriterlere uymak gerekir. Bu fiziksel kriterleri ölçen de bir sınav vardır. POMEM parkur olarak bilinen bu sınav adayların belirli sürede belirli hareketleri yapıp yapamayacaklarını ölçmektedir. Parkur sınavı 100 puan üzerinden değerlendirilir. Belirlenen süreyi aşan veya 60 puandan az alan adaylar sınavdan elenirler. Bu adayların diğer sınavları ve sağlık durumları ne olursa olsun başarısız oldukları kabul edilirler ve mülakat aşamasına geçemezler. Bu sebeple POMEM parkur sınavına ciddi bir şekilde hazırlık yapmak gerekir.

POMEM Parkurda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Fizik yeterlilik sınavı olan POMEM parkurda dikkat edilmesi gereken birçok şey vardır. İlk dikkat edilecek şey süredir. Adaylar, kendilerine tanınan maksimum sürede parkuru tamamlamak zorundadırlar. Dolayısıyla çalışmalarda süreye çok dikkat edilmelidir. Süreyle birlikte istenen hareketlerin de eksiksiz yapılması çok mühimdir. Zira eksik her hareket eksi puan olmaktadır ve 60 puanın altına düşüldüğünde elenme durumu ortaya çıkar. Bundan dolayı adaylar süre ve hareket dengesini kurması beklenir. Ama sadece bunlar değil, hazırlık sürecinde de dikkat edilecek birçok nokta vardır. Sağlığı korumak bu süreçte çok önemlidir. Bununla birlikte, doğru beslenme programları uygulanmalı, beden sağlığını koruyacak önlemler alınmalı ve fiziksel bir problemle karşılaşmamaya özen gösterilmelidir.

POMEM Parkura Nasıl Hazırlanılmalıdır?

Polis adayı gençlerin POMEM parkur hazırlık sürecinde dikkat edecekleri noktaları belirtmiştik. Peki adaylar bu sınava nasıl hazırlanmalı? Neler yapmalıdır? Of ilçemizde POMEM parkur hazırlığı yapan polis adayı gençler kişisel çalışmaların istenilen verimi veremeyeceğini bilmelidir. Parkur sınavına hazırlık bedeni zorlayan bir süreçtir ve profesyonel destek alınmadığında istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Buna ek olarak hedeflenen süreye ve puana erişilememe sorunu da ortaya çıkabilir. Programsız ve uzman yardımı olmadan yapılan çalışmalar hüsranla neticelenebilir. Bu sebeple POMEM parkur hazırlığında gençler mutlaka profesyonel destek almalıdır.

Of POMEM Parkur Hazırlık Kursu

Of POMEM Parkur hazırlık kursu olarak polis adayı gençleri parkur sınavına, tecrübemiz ve uzman kadrolarımızla hazırlıyoruz. Biz, adayların parkurda başarılı olmalarını sağlayacak tüm çalışmayı onlara sunuyor ve programlar hazırlıyoruz. Günlük çalışma rutinleri nasıl olacak, ne kadar çalışmak gerekiyor, beslenme programı nasıl olmalı, hangi harekete ne kadar süre çalışılmalı, hedeflenen sürede parkuru tamamlamak için nasıl çalışılmalı gibi konularda yol gösteriyor, onların başarılı olması için uğraş veriyoruz. Adayların fiziksel koşullarını ele alarak onları yönlendiriyor ve programlar hazırlıyoruz. Hazırlık sürecinde sakatlık gibi olumsuzluklardan olabildiğince uzakta kalmaları için onları en doğru şekilde yönlendiriyoruz. Ve en önemlisi gençleri, parkur sınavını geçebilecek şekilde hazırlıyoruz.

Of POMEM parkur hazırlık kursu olarak sadece POMEM parkur eğitimleri vermiyoruz. Of POMEM parkuru dışında diğer polis adayı gençleri de fiziksel yeterlilik sınavlarına hazırlamaktayız. Of PMYO parkur hazırlık kursu, Of BESYO parkur hazırlık kursu Of bekçilik parkur hazırlık kursu ve Of Subay parkur hazırlık kursu olarak da hizmet veriyoruz. Of PAEM parkur hazırlık kursu ve Of polislik parkur hazırlık kursu olarak bugüne kadar birçok genci parkur sınavlarına hazırladık ve onların başarılı olmalarını sağladık.

Of POMEM Parkur Hazırlık Kursunu Neden Tercih Etmeliyim?

Trabzon’un Of ilçesinde ikamet eden polis adayı gençlerin POMEM parkur hazırlık kursu aradıkları bir gerçek. Bu süreçte en iyi kursu bulmak ve bu kurs aracılığıyla sınavı kazanmak onların da hakkı. Bu doğrultuda, POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih edebilirsiniz. POMEM parkur sınavına hazırladığımız gençlerin fiziksel durumunu analiz ederek onları sınava en iyi şekilde hazırlamaktayız. Onlara bir program geliştiriyor ve geliştirdiğimiz programa dikkatli bir şekilde uyulmasını sağlıyoruz. Of POMEM parkur hazırlık kursuna kayıt olan polis adayları, parkur sınavına bu doğrultuda çalışarak sınavı başarıyla geçebilirler. Ayrıca, profesyonel destek aldıkları için hazırlık sürecinde herhangi bir sakatlanma veya yanlış yönlendirmeden kaynaklı problemler de yaşamazlar. Çok önemli bir sınav olan fiziki yeterlilik sınavına kişisel olarak çalışmak, bir senelik çalışmayı heba etme ihtimalini artıracağından, profesyonel destek sunacak ve kazanma ihtimalini bir hayli yükseltecek hazırlık kurslarına gitmek iyi bir tercih olacaktır. Bu bakımdan mutlaka bizi tercih etmelisiniz.

Bunun dışında sadece POMEM parkuruna değil birçok polislik ve subaylık parkuruna da gençleri hazırlıyoruz. Of PMYO parkur hazırlık kursu, Of bekçi parkur hazırlık kursu, Of PAEM parkur hazırlık kursu, Of subay parkur hazırlık kursu ve Of BESYO parkur hazırlık kursu olarak da hizmet veriyoruz.

Of POMEM Parkur Kursu Fiyatları

Polislik hayali kuran gençler bu yolda birçok fedakarlık yapmaktadır. Zamanlarını buna yönlendiren, sosyal hayattan uzaklaşan, ailesiyle daha az vakit geçiren gençlerin bu uğurda maddi olarak da harcamalar yapması kaçınılmazdır. Eğer, başarılı olmak ve polis olabilmek isteniyorsa en iyi hazırlık kursunu seçmek gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki hatalı seçimler hem maddi hem de vakit olarak büyük kayıplara sebep olur. Biz, gençleri hayallerine kavuşturmak için çalışıyoruz. Bu çalışmamız sırasında birçok konuda kendilerine destek oluyor, parkur sınavına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz. Of POMEM Parkur hazırlık kursu fiyatları araştırıldığında, karşılığında kazanılacak şeylerle verilen paranın aslında ne kadar büyük bir oran olduğu görülebilir. Üstelik, polislik mesleğine başlandığında, harcanan şeylerin kat kat fazlasının alınacağı da bir gerçektir. Biz gençlere en iyi hizmeti sunmanın peşindeyiz. Fakat, Of POMEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımız, kursun süresine ve kişisel duruma göre değişiklik göstermektedir. Bu bakımdan bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Of PMYO parkur hazırlık kursu fiyatları, Of PAEM parkur hazırlık kursu fiyatları, Of bekçilik parkur hazırlık kursu fiyatları, Of subay parkur hazırlık kursu fiyatları konusunda da bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Of BESYO parkur hazırlık kursu ve Of polislik parkur hazırlık kursu olarak da çalışıyoruz ve adaylardan aynı şekilde fiyat teklifleri almalarını tavsiye ediyoruz.

İletişim:

İnstagram: instagram.com/trabzonbesyo

Kemal Hoca: 0 (537) 622 61 61

Osman Hoca: 0 (505) 832 14 33

Of POMEM Parkur
Etiketlendi:                                                                             

Bir yanıt yazın