Küçüklüğünde polis olmak isteyen ama büyüdüğünde bu hayalinden vazgeçen birçok genç vardır. Bazıları üniversite okurlar ama içlerindeki polislik aşkı dinmez. İş işten geçti diye düşünebilirler fakat onların da bir şansı bulunmaktadır. POMEM olarak bilinen polis meslek eğitim merkezleri üniversite mezunu gençleri polis olarak yetiştirmek için açılmıştır. POMEM’de eğitim almak için bazı sınavları vermek gerekir. Parkur olarak bilinen fiziki yeterlilik sınavı da bunlardan birisidir. POMEM parkuru her sene Polis Akademisi tarafından açıklanır. Bu sınavı geçebilmek için de adayların bu sınava disiplinle ve ciddiyetle hazırlanmaları gerekir. Trabzon POMEM parkur hazırlık kursu olarak Sürmene ilçemizde ikamet eden polis adaylarını da POMEM parkur sınavına hazırlıyoruz.

POMEM Parkur Nedir?

POMEM alımlarında her adaya uygulanan parkur sınavı fiziksel yeterliliği ölçer. 100 puan üzerinden değerlendirilen POMEM parkuru belirli hareketlerden oluşur ve belirli bir sürede bu parkurun tamamlanması beklenir. 60 puandan düşük alan veya süreyi yetiştiremeyen adaylar elenirler. Diğer sınavları ve sağlık durumları ne kadar iyi olursa olsun parkuru geçemeyen adaylar başarısız olmuş kabul edilirler ve mülakat aşamasına geçemezler. Bu sebeple POMEM parkur hazırlığı için disiplinle çalışmak gerekir.

POMEM Parkurda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu fiziksel yeterlilik sınavında adayların dikkat etmesi gereken birçok husus bulunur. İlk olarak, bu parkurun tamamlanması için bir süre verilmiştir. Adaylar süre konusunda çok dikkatli davranmalı ve bunun için özel olarak hazırlanmalıdır. Süreyle birlikte puanlama aşamasında çok önem arz eden hareketlerin de doğru ve eksiksiz olarak yapılması gerekir. Polis adayı gençlerin bu ikisine birden dengeli olarak çalışmaları gerekmektedir. Bunlarla birlikte dikkat edilmesi gereken bazı hususlar daha vardır. Sınava hazırlık sürecinde sakatlanmamaya dikkat edilmeli, fiziksel zorlamalara karşı dikkatli davranılmalı, beslenme programı uygulanmalıdır.

POMEM Parkura Nasıl Hazırlanılmalıdır?

Bu süreçte nelere dikkat edileceğinden bahsettik. Peki gençler bu sınava nasıl hazırlık yapmalıdır? Sürmene ilçemizde POMEM parkur hazırlığı yapan gençlerin bilmesi gereken bir nokta kişisel çalışmaların profesyonel bilgiden uzak olmasından dolayı bazı tehlikeler içermesidir. Zira profesyonel yardım almadan, bedeni zorlayan parkur çalışmasına hazırlanmak sakatlanmalara altyapı hazırlayabilir. Bunun haricinde bu kişiler doğru program ayarlaması yapamayabilirler. Bunun bir neticesi olarak da sınavda başarısızlık ortaya çıkar. Bu sebeple POMEM parkur hazırlığında gençler mutlaka uzman yardımı almalıdır.

Sürmene POMEM Parkur Hazırlık Kursu

Trabzon ilimizin Sürmene ilçesinde polis adayı gençlerin POMEM parkur hazırlığına destek olan kursumuz gençlerin bu sınava hazırlanmaları için imkanlarını seferber etmektedir. Sürmene POMEM parkur hazırlık kursu olarak düzenlediğimiz kurslarda polis adaylarını fiziksel yeterlilik sınavı olan parkura hazırlıyoruz. Adayların parkur sınavında başarılı olmaları için onlara özel programlar geliştiriyoruz. Kişisel olarak ne kadar çalışma yapılması gerekiyor, beslenme programı nasıl olmalı, hangi harekete ne kadar süre çalışılmalı, hedeflenen sürede parkuru tamamlamak için nasıl çalışılmalı gibi konularda tüm tecrübemizle adaylara destek olmaktayız. Fiziksel durumlarına göre hazırladığımız bu programlara uyumlu çalışmaları için onları disipline sokuyoruz. Yol göstererek, herhangi bir sakatlık yaşamamaları, sağlık problemlerine yakalanmamaları için onlara yardımcı oluyoruz. Parkuru tamamlaması gereken süreye ulaşması için gençleri en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Sürmene POMEM parkur hazırlık kursu olarak sadece POMEM parkur eğitimleri vermiyoruz. POMEM parkuru dışında diğer polis adayı gençleri de fiziksel yeterlilik sınavlarına hazırlamaktayız. Sürmene PMYO parkur hazırlık kursu olarak da çalışmalarımızı yapıyoruz. PMYO parkuruna hazırlanan gençler için en iyi imkanları sunuyoruz. Bununla birlikte Sürmene BESYO parkur hazırlık kursu kapsamında da BESYO adayı gençleri BESYO parkuruna hazırlamaktayız. Bekçi olmak için başvuru yapan gençler için de Sürmene bekçilik parkur hazırlığı yaptırıyoruz. Sadece polis adaylarını değil subay adaylarını da düşünüyor ve Sürmene Subay parkur hazırlık kursu olarak hizmet veriyoruz. Sürmene PAEM parkur hazırlık kursu ve Sürmene polislik parkur hazırlık kursu olarak bugüne kadar birçok genci fiziksel yeterlilik sınavlarına hazırlamış durumdayız.

Sürmene POMEM Parkur Hazırlık Kursunu Neden Tercih Etmeliyim?

Trabzon ilimizde ikamet eden ve Sürmene’de bulunan polis adayı gençlerin POMEM parkur hazırlık kursu arayışlarında onlara en iyi imkanları sunacak olan kurs olmanın gururunu yaşıyoruz. Sürmene POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih edebilirsiniz. İşini ciddiyetle yapan arkadaşlarımız, POMEM parkur hazırlığı yapan gençler için özel programlar hazırlamakta ve dikkatle takip etmektedirler. Sürmene POMEM parkur hazırlık kursuna kayıt olan gençlerimiz bu programlara uyarak sınava en iyi şekilde hazırlanabilirler ve parkuru istenilen süre içerisinde tamamlayabilirler. Ayrıca, profesyonel destek aldıkları için bu süreçte efordan dolayı sakatlanma ihtimalleri çok düşük olur veya yanlış yönlendirmeye maruz kalmazlar. Kişisel olarak hazırlanmanın bir seneyi çöpe atma ihtimali bulunmaktadır. Bundan dolayı Sürmene POMEM parkur hazırlık kursu olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Bunların haricinde sadece POMEM parkuruna değil birçok polislik ve subaylık parkuruna da gençleri hazırlıyoruz. Sürmene PMYO parkur hazırlık kursu olarak da hizmet vermekteyiz. Bekçi adayı gençlerimiz de yukarıda saydığımız sebeplerden ötürü Sürmene bekçi parkur hazırlık kursu olarak mutlaka bizi tercih etmelidir. Sürmene PAEM parkur hazırlık kursu olarak da hizmet veren kurumumuz Sürmene subay parkur hazırlık kursu ve Sürmene BESYO parkur hazırlık kursu olarak da çalışmaktadır. Sürmene polislik parkur hazırlık kursu için mutlaka bizi tercih edin.

Sürmene POMEM Parkur Kursu Fiyatları

Polis olmak, hem güvenliği sağlamak adına insana tatmin duygusu yaşatır hem de maddiyat olarak ciddi rahatlık sağlar. Bunu düşündüğümüzde, polis adayı gençlerin, hayatlarının en güzel zamanlarını bu işe adayarak maddi manevi her türlü harcamayı yapmaları gerekir. Birçok konuda fedakarlık yapan gençlerin, bu sürecin en önemli basamağı olan parkur sınavı için fiyat düşünmeden en iyi kursu seçmeleri gerekir. Zira sonunda polis olmak ve karşılığını fazlasıyla almak vardır. Sürmene POMEM parkur hazırlık kursu olarak biz kursiyerlerimize en iyi eğitimi veriyor ve onların sınavı başarıyla geçmeleri için her türlü yardımı yapıyoruz. Karşılığında istediğimiz fiyat da faydasının yanında çok küçük kalmaktadır. Biz, kişiye özel programlar hazırlayıp ona göre çalışmalar yapıyoruz. Bu sebeple Sürmene POMEM parkur hazırlık kursu fiyatı için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Sürmene PMYO parkur hazırlık kursu fiyatları ve Sürmene PAEM parkur hazırlık kursu fiyatlarımız konusunda da yukarıdaki durumlar geçerlidir. Sürmene bekçilik parkur hazırlık kursu ve Sürmene subay parkur hazırlık kursu fiyatlarında da bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Sürmene BESYO parkur hazırlık kursu ve Sürmene polislik parkur hazırlık kursu olarak da çalışıyoruz ve adaylardan aynı şekilde fiyat teklifleri almalarını tavsiye ediyoruz.

 

Sürmene POMEM Parkur
Etiketlendi:                                                                         

Bir yanıt yazın